Sponsor Reklam
Anasayfa / Online Oyunlar / CrossFire İndir – Kaydol

CrossFire İndir – Kaydol

Türkçesi çapraz ateş anlamına gelen CrossFire Avrupa’nın en çok oynanan MMOFPS oyunlarından bir tanesidir. Türkiye’den de birçok oyuncusu bulunan oyun Counter-Strike tarzı oyunları sevenlerin kesinlikle denemesi gereken bir oyundur. CrossFire özellikle farklı oyun modları, silah çeşitliliği ve bu silahları geliştirebilme şansı ile benzerlerinden ayrılmaktadır.

Sponsor Reklam

CrossFire’da Sas, Swat gibi bilindik karakterlerin yanında Hero, Smoke, Dred gibi özel ve farklı karakterlerde bulunmaktadır. Swat ve Spob’larda bayan karakterlerin olduğunu da belirtelim. Dünyanın dört bir yanından seçkin birliklerin en iyi elemanlarının oluşturduğu Global Risk ile dünyaya kan kusturan en tehlikeli teröristlerden oluşan Black List’in kapışmalarını konu alan bir oyundur. Z8Games şirketine ait oyunun kurulum yöneticisi 2 MB’dır ve aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz.

Sponsor Reklam

CrossFire İndir

Haritalar ise Türk oyuncularıda mutlu edecek bir şekilde dünyanın bir çok farklı şehrinden seçilmiştir. Ankara haritasıda Türkiye’den seçilen ve oynaması çok zevkli bir haritadır. Oyunda onlarca farklı harita bulunduğunu ve bu haritaların modlara göre dağıtıldığını belirtelim. Gelelim oyun modlarına. CrossFire’da Team Death Match (ölüm takım oyunu), Search & Destroy ( bul & yok et), Ghost mode (hayalet modu) Elimination (eliminasyon), Free for all (herkes tek), Mutation (mutasyon) ve Special (özel) adlarında birçok oyun modu bulunmaktadır.

CrossFire’ın belki de en zevkli taraflarından birisi silah çeşitliliğidir. Oyunda 50’den fazla farklı silah bulunmaktadır. Üstelik bu silahlar geliştirme şansınızda bulunmaktadır. Silahların bir diğer güzelliği ise rengarenk olmasıdır. Bayan savaşçılar için birbirinden farklı renkler arasında seçim yapmak zor olacak gibi gözüküyor.

Avrupa’nın en çok oynanan oyunlardan olan ve dünyada milyondan fazla oyuncusu olan CrossFire’a kayıt olmak ve oynamak için yapmanız gereken aşağıda bulunan CrossFire Kaydol butonuna tıklamaktır. Ayrıca yukarda bulunan indirme bağlantısından oyunu indirip sizde bu güzel FPS oynuna hemen başlayın ve silah kullanma hünerlerinizi gösterin.

CrossFire Kaydol

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Hearts Medicine Hospital Heat İndir – Oyna

Güzel oyunları sizler için bulmaya ve tanıtmaya devam ediyoruz. Kesinlikle son zamanların en eğlenceli oyunlarından …

2 Yorumlar

  1. beğendim

  2. iyi bir oyun3<

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.