Sponsor Reklam
Anasayfa / Yardım / True Key Nasıl Kaldırılır

True Key Nasıl Kaldırılır

Kaldırılamayan programlar her zaman derttir ve bazen insanı çıldırtma noktasına kadar gelir. True Key’de son zamanların kaldırılırken en çok problem çıkartan uygulamalarından bir tanesi. Üstelik başka bir program yüklerken arada kendini yükleyen bu program başa bela olabilmektedir. Özellikle Flash Player yüklerken “hızlı” bir şekilde ileri ileri dendiğinde seçenek olarak “True Key” yüklemek ister misiniz seçeneği işaretli olarak gelir ve birden ortaya çıkmış gibi gözükür.

Sponsor Reklam

Bu yazıda sizlere True Key’i kaldırmak için tüm yöntemleri teker teker anlatacağız. Tabi ilk yöntem Program Ekle/Kaldır kısmından denemek. Zaten bunu denemiş ve hata almışsınızdır. Hemen ikinci yönteme geçiyoruz. Bu yöntem de bilgisayarımdan C: sürücüsü sonra Program Dosyaları (x86) yada Program Files içinde True Key klasörüne girin. “TrueKey.uninstaller.exe” yada buna benzer bir isimde dosya vardır. Buna sağ tıklayın “yönetici olarak çalıştır“‘a tıklayın. Kaldırılma penceresi açılacaktır ve program kendini kaldıracaktır.

Sponsor Reklam
Intel True Key Nasıl Kaldırılır

Eğer yukarıdaki iki yöntemle de True Key’i kaldıramadıysanız son ve en etkili yöntem McAfee Removal Tools aracıdır. Daha önceden sizlere sunduğumuz ve nasıl indireceğiniz ve kaldıracağınızı anlattığımız bu program ile kesin olarak programı kaldırabilirsiniz. (denedik ve işe yarıyor). Programı kaldırmak için True Key Kaldırma Aracı İndir yazımıza göz atın. Aracı nasıl kullanacağınızı ve indirme bağlantısına ulaşabilirsiniz. Programın Intel True Key olarak geçmesi kafanızı karıştırabilir fakat McAfee ile ortak yapım bir program olduğu için işe yaramaktadır.

Sorununuz yukarıda anlattığımız yöntemlerle düzelmez ise aşağıda bulunan yorum kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

True Key nasıl kaldırılır sesli videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Tüm Bilgisayarlar İçin BIOS Giriş Tuşları

Bilgisayara format atmak , Nox, MEmu veya Bluestacks gibi sanal platformlar çalıştırmak için gerekli ayarları …

1 yorum

  1. eyvallah

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.