Gmail Adresimi Unuttum

Kusura bakmayın ama Gmail e-posta adresinizi unuttuysanız bundan sonra bilgisayar işlemlerinde daha dikkatli olmalısınız. Gmail adresini yani Google kullanıcı adını hatırlamayanlar için hazırladığımız bu yardım yazısı ile geri alabilirsiniz. Tabi hiçbir şey hatırlamıyorsanız kullanıcı adınızı geri alamazsınız. Aşağıda anlatılanları adım adım takip edin ve yapın; takıldığınız bir yer olursa yazının altından yorum ekle kısmından bize sorun. Bu yazı şifresini unutan yada hesabı çalınanlar için değildir; bu konularda size hazırladığımız yazılar farklıdır ve bu yazının sonunda bağlantıları verilmiştir.

Sponsor Reklam

Gmail e-posta adresini yani kullanıcı adlarını unutanlar aşağıda bulunan Gmail Adresimi Unuttum butonuna tıklayın. Açılan sayfadaki ekran görüntüsü yine aşağıda size verilmiştir.

Gmail Adresimi Unuttum

E-posta adresinizi size hatırlatmak için Google hesabınızla ilgili sizden bilgi isteyecektir. Sizden onaylı nüfus cüzdanı istemeyecektir yada ikamet kağıdı. Hesabınızı bulmak için “hesabınızı” açarken vermiş olduğunuz bilgileri isteyecektir. Kayıt sırasında “zorunlu” olarak ya cep telefonu yada ikinci bir e-posta adresi verdiniz. Bu iki bilgiden birisini vermeden “e-posta adresinizi”, “gmail hesabınızı” bulamazsınız. Tekrar edelim kayıt sırasında verdiğiniz cep telefonu yada ikinci bir e-posta adresiniz yok ise bu yöntemle Gmail e-postanız neydi bulamazsınız. Yukarıdaki butona tıkladığınızda ekran görüntüsünde görüldüğü gibi bir kutucuk gelecek ve bu kutucuğa ya 2. e-postanızı yada cep telefonunuzu yazacak ve ileri diyeceksiniz.

Sponsor Reklam
Gmail Adresimi Unuttum

2. e-posta adresi veya cep telefonunuzu yazdıktan sonra “Ad – Soyad” kutucukları çıkar. Buraya yine kayıt esnasında hangi ismi yazdıysanız onu girmelisiniz. Umarız kendi adınızı yazmışsınızdır, eğer kafadan bir isim yazdıysanız hesabınızı bulamazsınız.

Gmail E-posta Adresimi Unuttum

Eğer bilgiler eşleşirse kurtarma epostasına bir eposta gelecektir. Gelen eposta aşağıdaki gibi olacaktır.

Kodu girdikten sonra size kullanıcı adınızın ne olduğunu söyleyen bir web sayfası gelecektir. Eğer bilgiler uyuşmazsa “Sağladığınız bilgilerle eşleşen Google hesabı bulunamadı.” uyarısı alırsınız. Bu durumda ne bizim ne de Google’ın yapabileceği bir şey yoktur. Epostanız ile kayıt olduğunuz web sitelerine, oyunlara, kullanıcı adı ile girilen uygulamalara bakmanız gerekir. E-posta adresinizin ne olduğunu bulmanın bir diğer yolu ise, hatırlamadığınız e-posta ile “üye olduğunuz” yerlerde Hesap Ayarlarını kontrol etmektir. Mesela Facebook, twitter gibi siteler, oyun hesapları gibi hesap ayarlarında e-postanızı görme şansınız vardır.

Eğer hiçbiri işe yaramaz ise yapılabilecek en iyi şey yeni bir Gmail e-postası almak olacaktır.

Videolu sesli anlatım ile Gmail adresimi unuttum nasıl bulabilirim aşağıda yer almaktadır. Gmail sistemi değiştirdiği için yeni bir video hazırladık ve sizlere bu yeni sistemi anlattık.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Windows Single Language Nedir – Nasıl Değiştirilir

Windows işletim sistemleri ile ilgili bilinmeyen, anlaşılmayan her konuda sizlere 22 yıldan fazla deneyimim ile …

195 Yorumlar

 1. Cimel adresimi unutum

  • Ayetullah Özcan

   Ek gmail hesabımın kullanıcı adini unuttum burdan olmadu yardımcı olursanjz sevinirim☺️
   İy günler kolay gelsin

 2. Ehmedmeherremov105@gmail.com
  Hesabımı bulamıyorum ona kodu gelmiyor

 3. Ümit Adıgüzel

  Yardım ederseniz sevinirim

 4. abi kolay gelsin ben gmail hesap şifremi bilmediğim için açamıyorum telefon numarası var 2.hesap ta var yanlız 2. hesap windowslive hesabı oda uzun zaman kullanılmadığı için kapanmış.hatta fecebook hesabım windowslive olan hesabımda da var ben nasıl bulacam bu hesabı lütfen yardımcı olun
  .bu hesap benim için manevi değeri çok yüksek olan bilgiler var.yardımcı olursanız çok çok sevinirim.

  • 1 yıl girilmeyen Windowslive hesabı silinir, Microsoft’ta Windowslive’i kapattığı için bir daha alınamaz.

 5. Hesabımın isimini unuttum giriyorum olmuyor

 6. İnstram hesabını unutum

 7. Bu bilgilere ait hesap yok diyor

 8. Melike Önal

  Telefona imel atıldı, içindekileri gmail hesabına depoladı telefoncu, sorun depoladığı gmail hesabını biryere yazmadığı için bilgileri gitti. Sizin siteden kurtarma linkine girdim fakat bu numarama kayıtlı, farklı gmail çıkıyor. Yada telefoncu yeni gmail açmış. Bilgileri diğer gmailde kaldı. Bunu nasıl kurtarabilirim.

 9. Ferdo başkan hayranlarıyız

  Hesabımı çaldılar almak istiyorum

 10. Betül Doğan

  Facebook hesabımı ve kullanıcı adımı unuttum yardımcı olabilir misiniz

  • E postamın kullanıcı adını unuttum bugün için ne yapabilirim bana yardımcı olabilir misin numaranı üstüne de değil kullanıcı adımı unuttum sadece yani bir sene oluyor

   • Epostanız indirkaydol @ gmail .com ise – kullanıcı adınız indirkaydol yani @ işaretinden önceki kısımdır.

 11. Sayenizde Gmail adresimi buldum.

 12. Yusif Hətəmli

  Gmail adresimi bulursanız sevinirim

 13. 11 gün önce telefonuma format attım ve o andan itibaren gmail hesabıma giremiyorum. Şifremi biliyorum kurtarma telefonum ve kurtarma gmalim var. Bana bi hafta sonra giriş yaparsınız denmişti ama hala hesabıma giremiyorum. Şifremi unuttum diyorum kurtarma telefonum çıkıyor ama kod gelmiyor Hesabıma bana denemediğim şey kalmadı hesabımı Buldan ad soyad ve telefon girince bütün Hesablarım çıkıyor ama girmek istediğim hesap işlem yaptırmıyor. Böyle bi sorun olacağını düşünüp servisi arayıp bütün yurt dışı servislerini mesajları açtırdım gmailme girmeye çalışıyorum giremiyorum ama bana mesaj geliyor gmailinize girmeye çalışıldı diye o girmeye çalışan benim zaten. Telefonum Samsung S9+ Android sürümü 10.  hesabıma giremiyorum şifrem kurtarma telefonum ve kurtarma mailim hepsi mevcut bana yardımcı olurmusun.

 14. Gmailimi unuttum yardimci olun

 15. Gmailimi unutdum yatdimci olun lutfen

 16. Şahin Başkurt

  Yeni Cihaz Aldım E Posta Adresimi Şifremi Kullanıcı Adımı Bilmiyorum

 17. Gmail hesabım calındı geri almak için yardımcı olurmusun

 18. Abi 2 yılık olan Gmail giriyorum bide isimi ve soyadımı
  Yaşıyorum olmuyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.