Kung Fu Ödül Kodu Al

Yepyeni uzak doğu oyunu Kung Fu’dan hediye paketini nasıl alacağınızı ve kullanacağınızı anlatacağımız bu yazıyı dikkatlice okuyun. Siz de bedava ödüllerle kısa sürede bir Kung Fu ustası olun. Tamamen Türkçe olan Kung Fu oyunu 2013’ün son günlerinde piyasaya çıktı ve çıkar çıkmaz büyük bir ilgi ile karşılandı.

Sponsor Reklam

Oasis Games firmasını Legend Online, Fire Shot gibi popüler oyunlardan hemen hemen herkes bilir. İşte firmanın en son oyunlarından Kung Fu’da ödül kodu almak için yapmanız gerekenler. Tüm işlem 2 adımdan oluşmaktadır. İlk önce oyuna girdiğinizde aşağıda bulunan Hayran Olma, Oyuna Girme, Beğen, Abone Olma ve Hediye Paketi Alma adımlarını yapacaksınız. Aşağıda bulunan bu butonlara bastığınızda zaten sizi oyun otamatik olarak yönlendirecektir.

Kung-Fu-Ödül-Kodu-Al-1
Kung-Fu Ödül Kodu Al İlk İşlem

Ödül kodunu alamk için aşağıda bulunan Kung Fu Ödül Kodu Al butonuna basmalısınız. Açılan sayfada yukarda bulunan Hediye Paketi yazısına tıklayın. Ve burada bulunduğunuz sunucuyu seçerek ödül kodunu al yazısına tıklayın. Size uzun bir kod verecektir, bu kodu yine aşağıda bulunan ödül kodu kopyala butonu yada seçtikten sonra Ctrl+C ile kopyalayın. Kopyalama işleminden sonra 10. seviye iseniz Cerasus Kentine gidebilir ve burada etkinlik hocasına doğru yol alabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Kung Fu Ödül Kodu Al

Kung-Fu Ödül Kodu Kopyala
Kung-Fu Ödül Kodu Kopyala

Cerasus Kentinde ki Etkinlik Hocasını tıklayın ve Hediye Kartı Kullanarak Hediye Değişim yazısına tıklayın. Ctrl+V ile kodu yapıştırın ve ödülünüzü alın. Aklınıza takılan ödül kodu yada oyunla ilgili sorularınız için aşağıda bulunan Yorum Gönder kısmını yada direk facebook hesabınızla yazabileceğini yorum bölümünü kullabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

TR Uzantılı Ücretsiz Eposta Nasıl Alınır

Ücretsiz eposta veren bir çok firma bu işi bıraktı ve piyasada sadece büyükler kaldı. Öyle …

88 Yorumlar

 1. la fındıktan çıkıyor altın inek

 2. Emir Özyurt http://www.indirkaydol.com/kung-fu-bakir-arttirma-taktigi/ burayı denemenizi öneririm. Bakır arttırma taktiği!

 3. ödül kodunu doğrulayın diyo admin cantayada ödül gememis

 4. Cerasus Kentin'de etkinlik hocasından Kung-fu ödül kodunu girersen ödülünü alabilirsin. Daha önce ödül aldıysan – tekrar ödül alamazsın.

 5. Ahmet Din Ayrıca Kung Fu'da bakır arttıma taktiğini öğrenmek için buraya göz atmanı tavsiye ederim. http://www.indirkaydol.com/kung-fu-bakir-arttirma-taktigi/

 6. heydiyeyi çok istiyorum

 7. abi bende şey cıkıyo değişim kodunu onayla
  ne yapıcam

 8. Eren Nemesiz Cerasus Kentin'de etkinlik hocasından Kung-fu ödül kodunu girersen ödülünü alabilirsin. Daha önce ödül aldıysan – tekrar ödül alamazsın

 9. degişim kodunu nasıl yapcakz admın

 10. Değişim kodu aslında ödül kodu demek. Yani ödül için değişim yapmanız gerekiyor. Ödül kodunu – değişim kodunu almanız için gerekenler yazıda anlatılmaktadır. Aldıktan sonra da oyun içinde kodu girerek hediyeleri alabilirsiniz.

 11. dedgın gbı ypıyoz ama gısım kodunu onaylayınız dıyooo !!! bunun cozum yolu ne

 12. Sorunun olası sebepleri:

  1- Kodu boşluklu yada eksik kopyalama. Kodu sadece karakterler olacak şekilde kopyalayın.
  2- Kodu yapıştırırken dikkatli yapıştırın.
  3- Önceden ödül kodu kullandıysanız tekrar kullanamazsınız.
  4- Yanlış sunucu için kod alıyor olabilirsiniz. Kodu alırken sunucunuzu doğru seçin.

 13. ya bende sorn war yada oyunda !

 14. Aldığınız hata tam olarak nedir? Yardımcı olmaya çalışalım!

 15. ılk yenı hesap aldım bılerk oluyo mu dye bndada aynı hatayı werıyo ama bı turlu blamadım hatayı cunku hedye alsam cantaya duserdı onn ıcın hata werıyo aynı hata onn ıcın yenı car actım bılerek oluyo mu dye ama olmuyo benlık bsey yok oynda hata war bılgınız olsn hedıye kartına grıyorm sfreyı kopyaladıktn snra snra kart numarasını dgrula dıyo snra tıkladıktan snra geln hatayı yazıyom ''DEGİŞİM KODUNU ONAYLAYIN '' Hata bu!

 16. 'DEGİŞİM KODUNU ONAYLAYIN '' Hata bu!

 17. kardeş bu ödül kodu hatasını nasıl gidere biliriz ödül kodunu kopyalayıp yapıştırıyorum onay istiyor nedeni nedirrr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.