Adobe Reader İndir

Adobe firmasının en bilinen programlarından birisi olan Adobe Reader gelişitirilen birçok özelliği ile birçok platformu desteklemektedir. Programın yüklü olduğu tüm cihazlarda “PDF” uzantılı dosyaları görüntüleyebilme şansınız vardır. Üstelik orjinal dokümanı her cihazda aynı formatta görebilirsiniz.

Sponsor Reklam

PDF uzantısının çıkma hikayesi, birçok farklı işletim sisteminde, ofis programında orjinal dokümanın farklı gözükmesini engellemektir. Aynı Microsoft Office sürümlerinde bile bir Word dokümanı farklı bilgisayarlarda farklı formatlarda gözükmekteydi. Adobe Acrobat tarafından hazırlanan “PDF” uzantılı dosyalarda ise bu sorun tamamen çözüldü. Sadece dosyayı açmak için Adobe Reader’ı yüklemeniz yeterlidir. Tabi Adobe Reader’ın yeni sürümleri birçok yeni ve farklı özellik  sunmaktadır. Aşağıdan programın indirme sayfasına ulaşarak son sürüm Adobe Reader indirebilirsiniz.

Adobe Reader DC İndir

Adobe Acrobat sayesinde hazırlanan belgelere şifre, yazdırmayı engelleme, kopyalamayı engelleme vb. birçok işlem yapılabilir. Bunun doküman hazırlayıcıları için birçok artısı bulunmuştur. İçeriklerin kopyalanmasını, başka yerlerde ve farklı amaçlar için kullanılmasını engellediği için, içerik hazırlayıcılar için birçok avantaj sağlamaktadır. Son kullanıcıların bu dokümanları görüntüleyebilmesi için ise bilgisayarlarında Adobe Reader bulunması gerekmektedir.

Sponsor Reklam

Son sürümü ile doküman üstünde not almanın kolaylaştığını, yapışkan not ekleme özelliği geldiğini, okuma modunun geliştirildiği bilgilerini size verelim. Ayrıca yeni sürüm ile sistemi koruma, form doldurma, e-imza ekleme gibi geliştirilen özellikler sayesinde artık hemen hemen her yazılı işleminizi bilgisayar üzerinden gerçekleştirme imkanınız bulunmaktadır.

PDF uzantılı dokümanları açmak için her bilgisayara lazım olan bu programı indirmek ve kurmak oldukça kolaydır. Tamamen ücretsiz ve Türkçe olan Adobe Reader’ı bilgisayarınıza indirmek için yukarıda bulunan kısmı kullanabilirsiniz. Ayrıca Android, iOS ve tabletleriniz için aşağıda bulunan Adobe Reader İndir butonun kullanabilirsiniz.

Cep ve Tablet için Adobe Reader

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

1 yorum

  1. teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.