Aeria Games Kaydol – Üye Ol

Oyun piyasasının en güçlü firmalarından birisi olan Aeria Games’e nasıl kayıt olacağınızı resimli ekran görüntüleri ile anlatıyor, firma ve oyunları hakkında sizlere bilgi veriyoruz. Kayıt işlemi ile ilgili soru ve sorunlarınız olursa yazının altında bulunan yorum formları ile bize iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Aeria Games 2006 yılında Berlin Almanya’da kurulmuş bir şirkettir. Özellkle online oyunlar kategorisinde hizmet veren şirket birçok kaliteli ve beğenilen oyunlarla hizmet vermektedir. Ayrıca 10 milyon kullanıcıya sahip “iiji” firmasını da alarak daha da büyüyen firma tamamen ücretsiz oyunlar sunmaktadır. Oyunları oynamak için hiçbir ücret ödemezsiniz, ama isterseniz oyun içinde daha kolay oynamak ve benzeri işlemler için ücret ödeyebilirsiniz.

Firmanın sitesine üye olmak için ilk önce aşağıda bulunan Aeira Games Kaydol butonuna basmalısınız. Siteye iki farklı şekilde kayıt olabilirsiniz. İsterseniz “facebook kullanarak kaydol” diyerek, isterseniz e-posta ile de kayıt olabilirsiniz. Facebook ile kayıt olmak için sadece facebook hesabınıza giriş yapmanız yada giriş yapmış olmanız yeterlidir. E-posta ile kayıt olmak için aşağıda ekran görüntüsü de verilen şekilde formu doldurmalısınız. İlk önce geçerli bir e-posta yazmalısınız, daha sonra doğum tarihi bilgilerinizi vermelisiniz ve son olarak resimde gördüğünüz sayıları yada yazıyı yazdıktan sonra “Kaydol ve Oyna” butonuna basarak Aeira üyelik işlemini bitirebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Aeria Games Kaydol

Aeria Games Kaydol
Aeria Games Kaydol

Sitede 4 farklı kategoride oyunlar yer almaktadır. PC oyunları, Browser oyunları, Mobil oyunlar ve Mini oyunlar altında onlarca oyun yer almaktadır. Sitemizde bu oyunlar hakkında tanıtım yazıları yer almaktadır. Bu yazılara aşağıda bulunan listeden ulaşabilirsiniz.

Aeria Games Üye Ol
Aeria Games Üye Ol
Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Mail Com Tr Eposta Nasıl Alanır

Tr uzantılı ve kolay bir eposta adresi almak istiyorsanız Mail-com-tr den nasıl bir eposta adresi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.