Almera Metin 2 İndir – Kaydol

En çok oynanan oyunlardan bir tanesi olan Metin 2’ye ait sunucuları tanıtmaya devam ediyoruz. Bu yazıda sizlere Almera Metin 2 sunucusunu ve özelliklerini anlatacağız. Aynı zamanda siteye nasıl kayıt olacağınızı ve nasıl Almera Metin 2 indireceğinizi de adım adım ekran görüntüleri ile sizlere sunacağız.

Sponsor Reklam

Sunucu özelliklerinden bahsetmek gerekirse; %150 Eşya Düşürme, %150 Yang Düşürme ve %150 Exp Kazanma bonusları aktifdir. Seviye 1’den 105’e kadar seviyeler vardır. Beta zırh ve silah bulunmayan sunucu editsiz, bir emek sunucudur. Catacomb ve 4’lü envanter sistemi sorunsuzdur. Reklamsız, virüssüz (trojansız) hile koruma sistemi mevcuttur. Almera Metin 2 sunucusunu özel kılan en önemli özelliklerden birisi de budur. Keyifle hilesiz Metin 2 oynama şansı sunar.

Almera Metin 2 İndir
Almera Metin 2 İndir

Büyülü metal, biyolog eşyaları ve yükseltme eşyaları NPC’den alınabilir. Ticarette seviye gösterimi vardır, böylelikle sahte hesaplar ile dolandırılma riskiniz aza iner. Şeytan kulesi düzgün bir şekilde çalışır, örümcek zindanı 3. kat ve Barones odası açıktır. Üst üste konulan bk’lar okunduğunda birer birer azalır, her Metin’den bk seviyenize göre 3 ve 7 arasında elde edersiniz.

Sponsor Reklam

Almera Metin 2 indir bağlantısı yazının başında yer almaktadır. Oyunu indirip, kurduktan sonra siteye kayıt olmanız gerekmektedir. Bunun için aşağıda bulunan Almera Metin 2 Kaydol butonuna basmanız ve açılan formu aşağıdaki ekran görüntüsüne göre doldurmanız gerekmektedir. Kullanıcı adı, şifre (maksimum 12 karakter) ve şifre tekrar kutucuklarını doldurduktan sonra, isminizi girin. Karakter silme kodunu girin ve kimseye vermeyin. Aynı şekilde gizli soru ve gizli cevabınızı kimseye söylemeyin. Cep telefonu yazmak zorunda değilsiniz, mail adresiniz kullandığınız bir e-postanız olsun. İleride şifre unutma vb. durumlarda hesabınızı geri almak için gerekli olacaktır. Güvenlik kodu kısmına gözüken sayı ve rakamları yazın, Almera Metin2 Üyelik ve Hizmet Sözleşmesi’ni okuyun ve onaylayın. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra Almera Metin 2 üyeliğinizi başlatmak için “kaydol” butonuna basın.

Almera Metin 2 Kaydol

Almera Metin 2 Kaydol
Almera Metin 2 Kaydol
Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.