App Cache Cleaner İndir

En iyi ön bellek (Cache) temizleme uygulamalarından olan App Cache Cleaner ile Android tabanlı akıllı telefon ya da tabletinizdeki depolama alanını verimli kullanıp, cihazınızın hızını arttırabilirsiniz. Bildiğiniz gibi cihazınızdaki çoğu uygulama çeşitli nedenlerle önbellekte yer kaplayacak dosyalar bulundurur ve bazen bu işlem gereksiz olup cihazınızı yavaştır. İşte App Cache Cleaner uygulaması ile bu dosyları hızlı bir şekilde silebilirsiniz. Siz de App Cache Cleaner uygulamasını indirmek istiyorsanız, yazımızın sonundaki App Cache Cleaner İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

App Cache Cleaner Nasıl Kullanılır? Ön bellekteki eski uygulama dosyalarını hızlı ve kolay bir şekilde  temizlemek için kullanılan uygulamayla; isterseniz tüm ön bellek geçmişini isterseniz de cihazınızda yüklü olan uygulamaları sınıflandırıp, arasından seçim yapıp silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca uygulamayı otomatik hale getirip, belirli periyotlarda silmesini de sağlayabilirsiniz. Bunun için uygulama içerisindeki Auto Clear özelliğini aktif hale getirip, saatte bir, 8 saatte bir ya da 1,2,3 günde bir otomatik şekilde planlayabilirsiniz. Ekstradan bir root işlemi gerektirmeyen uygulama hem dahili hafıza hem de SD kart üzerinde yer alan uygulamaların ön bellek geçmişini silebilmektedir.

App Cache Cleaner Yardım? Akıllı telefon ya da tabletlerinizdeki yavaşlık durumunun ortaya çıkmasının nedenlerinden biri olabilen; ön bellek dosyalarının fazla sayıda olması sorununu ortadan kaldıran uygulama  basit bir arayüzle, anlaşılır bir şekilde sunulmuş. Düşük seviye İngilizce ile bile rahatlıkla anlayabileceğiniz uygulamayı aşağıda size verdiğimiz App Cache Cleaner İndir butonuna tıklayıp indirebilmektesiniz. Uygulamayı yükledikten sonra App Cache Cleaner sonrasında nasıl kullanacağınız hakkında sizlere kısaca bilgi verelim; uygulamayı indirdiğinizde direkt olarak uygulamalar sayfasında yer alacaktır. Burada uygulamayı çalıştırdığınızda açılan ekranda cihazınızdaki tüm uygulamalar liste halinde karşınıza çıkacaktır.

Sponsor Reklam

Liste halinde sıralanan cihazınızdaki uygulamaların adlarının yanında, uygulamaların ne kadar ön bellek verisi bulundurduğunu görebilirsiniz. Uygulama listesinin sonunda yani ekranda en alt kısımda bulunan “Clear All” butonuna tıkladığınızda cihazınızdaki tüm ön bellek verileri silebilirsiniz. Eğer tüm uygulamaların ön bellek verilerini silmek istemiyorsanız uygulama isimlerinin yanındaki kısmı tıklayarak teker teker ön bellek verilerini silebilirsiniz. Ayrıca eğer silme işlemini uygulamanın  otomatik olarak belirli zaman aralıklarında yapmasını istiyorsanız, ekrandaki sağ üst köşeden “settings” kısmına girip, oradaki “Auto Clear Interval” bölümüne girebilirsiniz. Burada ise size sunulan seçenekler arasındaki 1 saat, 4 saat, 8 saat, 12 saat, 1 güni 2 gün, 3 gün içinden seçim yapabilirsiniz.

Infolife LLC tarafından hazırlanmış olan bu kullanışlı uygulama ile cihazınızı daha verimli ve hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Siz de App Cache Cleaner uygulamasını ücretsiz olarak indirmek istiyorsanız, aşağıdaki App Cache Cleaner İndir butonuna tıklamanız yeterlidir. Böylece cihazınızı artık daha verimli kullanmaya başlayabilirsiniz.

App Cache Cleaner İNDİR

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.