Avast! Anti-Theft İndir

Telefonunuz kaybolduğunda ya da çalındığında size anında yardımcı olabilecek ücretsiz bir uygulama olan Avast’ın Anti-Theft uygulaması, Android 2.1 ve üzerindeki sürümlerin yüklü olduğu cep telefonlarında çalışmaktadır. Uygulamayı yüklediğinizde telefonunuzdaki konum belirleyici özelliği sayesinde, telefonunuzun o anki konumu hemen daha önce belirttiğiniz bir arkadaşınıza ulaştırılıyor. Siz de Avast! Anti-Theft uygulamasını Android tabanlı cep telefonlarınıza ücretsiz olarak indirmek istiyorsanız, yazımızın sonundaki Avast! Anti-Theft (Anroid) İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

Cep telefonunuz çalındığında ya da kaybolduğunda bulmanıza yarayan bu faydalı uygulamanın bir çok özelliği bulunmakta. Şimdi de bu özelliklerden kısaca bahsedelim;

-Uzaktan Dinleme: Uzaktan telefonun sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Siz telefondaki sesi dinerken ekran kararmış olacak ve böylece hırsızın bu işlemden haberi olmayacaktır.

Sponsor Reklam

Uygulama Gizleyicisi: Uygulamaya farklı bir isim verip, Avast! Anti-Theft uygulamasını kamufle edebilirsiniz. Bu özellik sayesinde hırsızın bu uygulamanın yüklü olduğunu görmemesini sağlarsınız.

-Siren: Uygulamada bulunan siren sesini ya da sizin yükleyeceğiniz farklı bir müziği siren sesine yükleyip, bu özelliği aktif yapabilirsiniz. Hırsız siren sesini kapatmaya çalıştıkça ses en üst seviyeye çıkacaktır.

-Gizli Mod: Bu özellik aktif hale getirilince uygulama simgesi gizlenebilir.

Sim Kartı Değiştirme Bildirimi: Telefonafarklı (yetkisiz) bir sim kartı takıldığında, telefon kilitlenebilir, siren sesi etkinleştirilebilir ve sizin belirttiğiniz bir cihaza telefonun yeni numarasını ve coğrafi konumu gönderebilir.

-Güvenilir Sim Kartların Listesi: Güvendiğiniz sim kartlar takıldığında, uygulama uyarı vermez.

-Pil Tasarrufu: Görevlerin uygulaması halinde aktif olan bu özellik telefonun pil ömrünü uzatıp hırsızın telefonu kapatması zorlaşır.

Uzaktan Bellek Silme: Tüm telefon verilerinin tamamen ve kalıcı olarak silinmesini uzaktan yönlendirebilirsiniz.  Bu kapsamda Android 2.2’den itibaren tüm bellek kartları güvenli ve fiziksel olarak silinir. Bu özellik sayesinde silebileceğiniz kısımlar şunlardır; çağrı günlüğü, sms ve mmslerin tamamı, tarayıcı geçmişi, uygulamalar, kayıtlı epostalar, rehber vb.

Uzaktan “Kayıp” Bildirimi: Sim kartı değişikliği ile aynı eylemleri (örneğin; telefon kilitleme, siren veya USB kilitleme) başlatan bir kayıp komutunu uzaktan gönderebilirsiniz. Bulundu komutu verirseniz kayıp komutu devre dışı bırakılır.

-Uzaktan Geçmiş: Çağrı günlüğünü, kişileri ve SMS mesajlarını uzaktan sorgulayabilirsiniz.

Uzaktan SMS Gönderme: Telefonun başka bir telefona  SMS göndermesini uzaktan tetikleyebilirsiniz. Böylece telefonunuzu bir yerde unutursanız, gelen çağrı veya SMS mesajlarını hemen cevaplayabilirsiniz.

-Uzaktan Yeniden Başlatma: Telefonu SMS komutuyla yeniden başlatabilirsiniz. Bu işlem Sim kartının pin kodunu isteyerek telefonu kilitler (Sadece kök dizini erişimli telefonlarda çalışır)

-Düşük Pil Bildirimi: Telefon ikincil bir aygıta düşük pil bildirimi gönderebilir.

-Uzaktan Ayar Değiştirme: Tüm Anti-Theft hırsızlığı önleme ayarları uzaktan değiştirilebilir.

-Mesajı Ekranda Göster: Kilitli veya kilitsiz olan telefonun ekranına özelleştirilmiş bir mesajı uzaktan gönderebilirsiniz.

Uzaktan Kilitleme: Verilerinizi korumak için cihazınızı uzaktan kilitleyebilirsiniz.

indir (2)

Daha birçok benzer özelliğin bulunduğu Avast! Anti-Theft uygulaması, dünya genelinde yüz binlere  varan kullanıcıya sahip. Ayrıca bu kullanıcıların uygulamaya verdiği 5 üzerinden 5 puan verme oranı da oldukça yüksek. Sizde Android 2.1 ve üzerindeki sürümlerin yüklü olduğu cep telefonlarınıza Avast! Anti-Theft uygulamasını ücretsiz olarak indirmek istiyorsanız, aşağıdaki Avast! Anti-Theft (Anroid) İndir butonuna tıklamanız yeterlidir. Her türlü ihtimale karşı, bu uygulamayı yüklemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Avast! Anti-Theft (Android) İNDİR  

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.