Avast Kaydol – Avast Hesap Aç

Ücretsiz antivirüs programları içinde en çok kullanılan, en çok bilinenlerden birisi olan Avast; 200 milyondan fazla kullanıcıya ulaşmıştır. Program sadece bilgisayar ortamlarından değil cep ve tabletlerinize de ücretsiz güvenlik çözümleri sunmaktadır. Daha önceki yazılarımız da Avast indirme bağlantılarını size sunmuştuk, yine bu yazımızın içerisinde size Avast indirme sayfamızın bağlantı adresini sunacağız. Fakat, bu yazımızda asıl olarak Avast kayıt olma işlemi yani Avast’ta nasıl hesap açacağınızı anlatacağız.

Sponsor Reklam

Avast ücretsiz olarak hizmet sunmaktadır, ama antivirüs programını aktif hale getirmek için sizden Avast’a kayıt olmanızı, bir hesap açmanızı ister. Bu işlemi adım adım ekran görüntüsüyle nasıl yapacağınızı anlatıyoruz. İlk olarak aşağıda bulunan Avast Kaydol butonuna tıklayarak kayır sayfasını açıyorsunuz. Açılan sayfa da size iki seçenek sunulacaktır. İlk seçenek için e-posta adresinizi yazmanız gerekmektedir. Daha sonra şifre belirlemeli ve şifrenizi tekrar yazmalısınız. Daha sonra hesap oluştur yazısına tıklayarak kaydınızı tamamlamalısınız. E-posta adresinizi doğru vermeniz önemlidir, çünkü doğrulama yapmadan sisteme giriş yapamazsınız.

Avast Kaydol

Avast’a kaydolmak için ikinci yöntem ise facebook hesabınızla giriş yapmanızdır. Kayıt sayfasında bulunan bu seçenek ile Avast hesabı açmanız mümkündür. Hangi işlemi seçerseniz seçin kayıt işleminden sonra Avast ürünlerini ücretsiz olarak kullanabilir ve aktifleştirme işlemlerini yapabilirsiniz. İşlemlerle ilgili yaşadığını sorunları veya aklınıza takılan kısımları aşağıda bulunan yorum gönder kısmını kullanarak bize ulaştırabilirsiniz. Size en kısa sürede gerekli yardımı yine yorum kısmında ulaştıracağımızdan emin olabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Mail Com Tr Eposta Nasıl Alanır

Tr uzantılı ve kolay bir eposta adresi almak istiyorsanız Mail-com-tr den nasıl bir eposta adresi …

4 Yorumlar

  1. kullanacağım şimdi saolasın. 🙂

  2. peki avasta hesap açarken kayıt ücreti alınıyor mu?

  3. peki avasta hesap açarken kayıt ücreti alınıyor mu?

    • indirkaydol editör

      Avast ücretsiz olarak hizmet sunmaktadır, ama antivirüs programını aktif hale getirmek için sizden Avast’a kayıt olmanızı, bir hesap açmanızı ister

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.