Sponsor Reklam
Anasayfa / Cep Uygulamaları / Bermuda Görüntülü Sohbet İndir – Kaydol

Bermuda Görüntülü Sohbet İndir – Kaydol

Chatroulette ile başlayan rastgele sohbet edecek kişi bulma yazılımları, web siteleri ve uygulamaları her gün artıyor. Bu yazıda sizlere son zamanların en popüler “rastgele” videolu sohbet uygulaması olan Bermuda hakkında bilgi vereceğiz. Nasıl kayıt olacağınızı ve nasıl uygulamayı yükleyeceğinizi detaylı bir şekilde anlatacağız.

Sponsor Reklam

Bermuda Sohbet Nedir? Akıllı telefonlar ve tabletler için bir uygulamadır. Tüm dünyada milyonlarca kullanıcısı vardır ve rastgele insanlarla tanışıp, sohbet etmenizi sağlar. Peki dilini bilmediğiniz birisiyle nasıl konuşacağım diye hemen aklınıza gelmiştir. Uygulama bunu da düşünmüş ve otomatik çeviri programı ile hiç dil bilginiz olmasa bile sohbet edebilmenizi sağlamaktadır.

Bermuda Nasıl Kayıt Olunur? Uygulamayı aşağıda bulunan Bermuda Görüntülü Sohbet İndir butonuna tıklayarak indirdikten sonra açın. Aşağıdaki gibi bir ekran görüntüsü gelecektir, burada isterseniz Facebook hesabınızla isterseniz Google Play hesabınızla uygulamaya hemen kayıt olabilirsiniz. Tabi iOS kullanıcıları da iTunes hesapları ile kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Sponsor Reklam
Bermuda Nasıl Kayıt Olunur

Bermuda ile sohbet ederken yeni bir kişi ile sohbete geçmek isterseniz yapmanız gereken ekranı “sola” doğru kaydırmaktır. Hemen yeni bir sohbet arkadaşı gelecektir. Videolara filtre uygulayabilir, yüksek kalitede video çekimi yapabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınıza hediyeler gönderebilir, tam tersi sizi rahatsız edenleri ise şikayet ederek yasaklatabilirsiniz.

Aşağıda bulunan indirme butonlarından cihazınıza uygun olana tıklayarak yüklemeyi başlatabilirsiniz.

Bermuda İndir – AndroidBermuda İndir – iOS

Uygulama ile ilgili sormak istediklerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bize iletebilirsiniz. Herkese bol neşeli, eğlenceli ve aşklı sohbetler diliyoruz.

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Yaani İndir – Nasıl Kullanılır

Türkiye’nin arama motoru ile ilgili çalışmalar bir süredir devam ediyor, fakat birçok proje yapılmasına karşı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.