Blogger İndir – Blogger Kaydol

Özellikle 1990 öncesi doğumluların kilitli defterlere yazdığı günlükler artık internet ortamında yer almaktadır. Blog internet ile günlüklerin internet ortamına taşınmasıdır diye düşünebilirsiniz. Belli bir konuda yada herhangi bir konuda yazıların güncelden eskiye doğru sıralanması ile oluşur. Blog hizmeti veren siteler içinde ise en ünlüsü ve en popüleri ise Blogger’dır.

Sponsor Reklam

Blogger kendi alanında ilk olan web sitesidir. Pyra Labs. tarafından geliştirilen site daha sonra Google tarafından satın alınmıştır. 2milyondan fazla üyesi olduğu bilinen site günlük milyonlarca tıklama almaktadır. Bir ara ülkemizde yasaklanması nedeniyle internet kullanıcıları tarafından büyük tepki gösterilerine neden olmuştur.

Blogger
Blogger

Blogger üyesi olmak ve bir blog sayfasına sahip olmak için yapılması gereken tek şey aslında bir Google hesabı açmaktır. Google hesabı açmak için size daha önceden hazırladığımız yazının bağlantısına Google Kaydol tıklayarak ulaşabilirsiniz. Fakat biz yine de bu yazımızda size Blogger’a kayıt olmak için nasıl form dolduracağınızı ve nasıl bir blog sayfasına sahip olacağınızı anlatacağız.

Sponsor Reklam

Blog sayfası açmak için ilk önce aşağıda bulunan Blogger Kaydol butonuna tıklayın. Açılan sayfada yine aşağıdaki ekran görüntüsünde olduğu gibi formu doldurun. Formda Ad-Soyad bilgilerini girdikten sonra kullanıcı adınızı seçin, daha sonra şifre oluşturun ve şifrenizi onaylayın. Doğum tarihinizi girdikten sonra cinsiyet bilginizi seçin. Cep telefonu numaranızı vermeniz ilerleyen zamanlarda şifrenizi kaybetmeniz durumunda şifrenizi sıfırlamanız için ve hesabınızı geri almanız için gereklidir.

Blogger Kaydol

Blogger Kaydol
Blogger Kaydol

İşlemin son aşamasında ise “robot olmadığınızı” ispatlamak için resimde yer alan rakamları girin ve daha sonra ülke bilgisini seçin. Sonraki adıma tıklayarak formun geri kalanına devam edin.

Blogger Üye Ol
Blogger Üye Ol

Daha sonraki adımlar size hesabı açarak hangi hizmetlerden faydalanabileceğinizi anlatan adımlar vardır. Bu adımları ilerleyerek geçebilirsiniz.

Tablet, akıllı telefon gibi cihazlarınızdan da Blogger’ı kullanabilirsiniz. Bunun için aşağıda bulunan Blogger indir butonlarını kullanabilirsiniz.

Blogger İndir Anroid   Blogger İndir iOS

Blogger ile ilgili takıldığınız soru ve sorunlarınızı yorum formları ile bize iletin.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.