CheapShark İndir

Bu yazımızda oyunseverler için oldukça faydalı bir programı tanıtacağız. CheapShark programı ile yeni çıkan veya indirimde olan PC oyunlarını sitelere göre fiyatlarını öğrenebilir, seçtiğiniz oyunun fiyatı düştüğünde sizlere mail olarak haber verilmesini sağlayabilirsiniz. Steam, Amazon, Origin gibi kanallarda satışa çıkan oyunları takip edebileceğiniz programı ücretsiz olarak indirmek istiyorsanız, yazımızın sonundaki CheapShark İndir butonuna tıklayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

CheapShark Nasıl Kullanılır? Güncel ve eski tarihli ama eskimeyen binlerce oyunun fiyatlarının değişmesini izlemek, farklı siteler kanalıyla sunulan oyun fiyatlarını kıyaslamak istiyorsanız CheapShark uygulamasını mutlaka denemelisiniz. Eğer orijinal oyundan şaşmam, orijinal oyundaki ekstra özelliklerden vazgeçmem diyorsanız, almaya karar verdiğiniz oyunu almadan önce CheapShark uygulamasından oyun fiyatları kıyaslamalarını yapmalısınız. En popüler kanallardan yapılan satışları incelendikten sonra en düşük fiyattan oyunu satın alabilirsiniz.

CheapShark Yardım? Uygulama ile binlerce oyun arasından seçim yaptıktan sonra, seçtiğiniz bu oyunu işaretleyip hangi oyun satıcı firma indirim yaparsa, bunun haberini mail olarak alabilirsiniz. Uygulama ile oyun fiyat kıyaslaması yaparken en çok tercih edilen internet sitelerinden ve güvenilir olanları seçebilirsiniz. Steam, Gamersgate, Amazon, Greenmangaming, Gamefly, Origin, GameStop, Gog gibi oyun satışı yapan kanallardan kıyaslama yapabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Uygulama içerisinde örnek verecek olursak, Steam satış kanalında Dust: An Elysian Tail oyunu 14.99$’dan 2.99$’a düşmüş durumdadır. Violett oyunu 9.99$’dan 1.99$’ düşmüştür. GameStop’da satışa sunulan Battlefield oyunu 49.99$’dan 13.39$’ düşmüştür. İşte buradaki örneklerde olduğu gibi uygulama ile oyunların güncel indirimlerini takip, diğer satış kanalları ile aralarındaki fiyat farkını ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

CheapShark İndir? CheapShark uygulamasını ücretsiz olarak Android tabanlı akıllı cep telefonları ve tabletler ile Windows Phone’larınızda kullanabilirsiniz. Bu cihazlarınıza CheapShark uygulamasını indirmek için aşağıdaki CheapShark İndir butonuna tıklamanız yeterlidir. Eğer Android tabanlı bir cihaza sahipseniz CheapShark uygulamasını kullanabilmek için Android sürümünüzün 4.0 ve üzeri olması gerekmektedir. Uygulama Android cihazlarınızda 838 KB yer kaplamakta ve binlerce Android kullanıcısı tarafından indirilmiş durumdadır. Uygulamayı eğer Windows Phone’nuzda kullanmak istiyorsanız cihazınızda Windows Phone 8 ve Windows Phone 8.1 yüklü olması gerekmektedir.

Özetle; almayı düşündüğünüz oyunun güncel indirimlerini takip etmek, fiyatları düştüğünde mail olarak haberdar olmak ve satış yapan siteler arasındaki fiyat farklarını ücretsiz olarak görmek için CheapShark oldukça faydalı bir uygulamadır. Siz de bu uygulamayı indirmek istiyorsanız, aşağıdaki CheapShark İndir butonuna tıklayıp, en uygun fiyatlı olan oyun nerede öğrenebilirsiniz.

CheapShark İndirimli Oyunlar 

CheapShark Bedava Oyun Kazanma 

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.