Designmate İndir – Kaydol

24 yılı aşkın süredir 3D eğitim dokümanları hazırlayan Desingmate firmasının videolarını indirebilir, Biyoloji, Kimya ve Fizik derslerinize yardımcı olacak eğitim dokümanlarına sahip olabilirsiniz. Hem öğrenciler hem de öğretmenler için güzel bir site olan Desingmate’e sizde kaydolun ve ücretsiz ders videolarını indirin.

Sponsor Reklam

K12 öğrencilerine yani 1 ve 12. sınıf aralığı için ders dokümanları hazırlayan Designmate sitesi yılların deneyimi ile güçlü bir sitedir. Eğitimsel doküman hazırlamada deneyimin büyük önem taşıması bu siteyi tercih etmenizdeki en büyük etken olmalıdır. Müfredat ve içerik konusunda da başarılı olan firmanın videoları 3 boyutlu görseller içermektedir. Aynı zamanda sesli olan bu videolar öğrenimi kalıcı hale getirmekte büyük başarılar sağlamaktadır.

Tek düze derslerin sıkıcılığından kurtulmak, öğrencilerin ilgilerini toplayabilmek için görsel ve işitsel dokümanların faydası tartışılmazdır. Bu nedenle öğretmenlere derslerinde yardımcı olmanın ötesinde bilginin kalıcılığını sağlamaktada bu videoların katkısı yadsınamaz. İster öğrenci ister öğretmen olsun bu siteye kayıt olmak ve ücretsiz videoları indirmek kuşkusuz birçok fayda sağlayacaktır.

Sponsor Reklam

Özel okulların birbiriyle kıyasıya rekabet ettiği günümüzde Designmate gibi firmalarla anlaşmak kuşkusuz okulların rakiplerinden bir adım öne geçmelerini sağlayacaktır. Birçok özel okulun bu siteyle anlaşması bulunmakta ve bu şekilde anlaşan okul sayısı gitgide artmaktadır. Eğitimde bir adım önde olmayı sağlayan bu tür eğitimsel katkılar kuşkusuz öğretmen, öğrenci ve hatta velileri memmun etmektedir. Sizde bu güzel ve kaliteli siteye üye olmak ve ücretsiz videoları indirmek için aşağıda bulunan Designmate Kaydol butonuna tıklamalısınız. Kayıt işlemini yaptıktan sonra Fizik, Biyoloji ve Kimya derslerinde bulunan ücretsiz videoları indirebilirsiniz. İndirme işlemi için yine aşağıda bulunan Fizik Dersi Videoları,  Kimya Dersi Videoları, Biyoloji Dersi Videolarını aşağıdaki butona tıklamanız ve indirme sayfasına gitmeniz gerekmektedir. Öğrenci ve öğretmenlerin derslerine yardımcı olacak bu videoları kesinlikle kaçırmayın.

  Designmate Kaydol

Aşağıda Fizik, Kimya ve Biyoloji dersleri için birer örnek video sizlere sunulmuştur.

Elektirik Zili Yapma – Fizik dersi örnek video.

Elektroliz – Kimya dersi örnek video.

Nefron – Bir böbreğin yapı taşı. Biyoloji dersi örnek video.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.