Ehliyet Sınavı Çıkmış Soru ve Cevapları Uyg. – İndir

Sürücü ehliyeti almak için, MTSAS sınavlarına hazırlıkta kuşkusuz en önemli kısım, geçmiş yıllarda çıkan soruları çözmektir. İşte sizlere tanıtacağımız Ehliyet Sınavı Çıkmış Soru ve Cevapları uygulamasıyla, istediğiniz anda çıkmış sorulara Android tabanlı cep telefonu ve tablet bilgisayarlarınızdan ulaşabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan bu programı indirmek için, yazımızın son kısmındaki Ehliyet Sınavı Çıkmış Soru ve Cevapları (Android) İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

İndireceğiniz bu uygulamayla, son 4 yılın (2010 – 2014) ehliyet sınavlarında çıkmış sorular ve cevaplara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çıkmış soruları çözmenin sınava hazırlık aşamasında çok önemli olduğunu bildiğimiz için, eğer hala ehliyetiniz yoksa ve almak için sınava girecekseniz bu uygulamayı indirmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Sadece B sınıfı ehliyet almak isteyenler değil, aynı zamanda C – D – E sınıfı ehliyet sınavı çıkmış sorularını da bu uygulamada bulabilirsiniz.

Ehliyet Sınavı Çıkmış Soru ve Cevapları uygulamasında, sorular ayrı ayrı konular şeklinde tasnif edilmiş. Yani sınavda sorumlu olduğunuz üç bölümden olan İlk Yardım Bilgisi, Motor ve Araç Tekniği Bilgisi, Trafik ve Çevre Bilgisi bölümleri ayrı şekilde sınıflandırılmış. Her bölümle ilgili yüzlerce soruya ayrı kategorilerden ulaşılabilme imkanı sunulmuş böylece neye çalıştığınızın karışmaması sağlanmış.

Sponsor Reklam

Uygulamada görsel açıdan rahat etmeniz ve soru ve cevaplara kolaylıkla ulaşabilmeniz için her sayfaya 5 adet soru konulmuş. Bu soruların cevapları ise sayfanın alt kısmında yer alıyor. Böylece bu uygulama sayesinde istediğiniz yerde sayfalarca döküman karıştırma dersi olmadan, rahatlıkla çalışabileceksiniz. Ayrıca uygulamayı yükledikten sonra, internet bağlantınızın olmaması durumunda kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmış.

Fotoğraf 6

En güncel MTSAS geçmiş sınav sorularını bulabileceğiniz uygulama, her sınav döneminden sonra kendisi yenilemekte, güncellemeler yayınlamaktadır. Siz de Ehliyet Sınavı Çıkmış Soru ve Cevaplarını ücretsiz olarak Android tabanlı cep telefonu ve tablet bilgisayarlarınıza indirmek istiyorsanız, aşağıdaki Ehliyet Sınavı Çıkmış Soru ve Cevapları (Android) Ücretsiz İNDİR butonuna tıklamanız yeterlidir.  Ayrıca ehliyet sınavıyla ilgili ders notlarına ulaşmak için BURAYA TIKLAYARAK diğer konumuz olan Ehliyet Sınavı Ders Notları Uygulamasına ulaşabilirsiniz. Şimdiden sınavlarınızda başarılar.

Ehliyet Sınavı Çıkmış Soru ve Cevapları (Android) Ücretsiz İNDİR

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.