Flickr İndir Kaydol

Fotoğraflarınızı isterseniz arkadaşlarınızla isterseniz tüm dünyayla paylaşabileceğiniz bir web sitesi olan Flickr 2004 yılından bu yana hizmet vermektedir. Yahoo tarafından 2005 yılında alınan websitesi bugün inanılmaz bir popülariteye sahip olmuştur.

Sponsor Reklam

100 milyona yakın kayıtlı üyesi olan site her geçen gün üye sayısını arttırmaktadır. Fotoğraf paylaşmanın en kolay yollarından birisi olan site ücretsizdir. iOS, Android, PlayStation Vita ve Windows Phone 7 sistemlerinde uygulamaları bulunmaktadır. Uyguluma sayesinde özellikle cep telefonlarından fotoğraf yükleme sayısı artmıştır.

7 milyardan fazla fotoğrafın olduğu sitede profesyonel fotoğrafçılardan, amatör fotoğrafçılara kadar herkesin çalışmaları vardır. Fotoğrafları eklerken hikayesiyle beraber paylaşma imkanı sunmaktadır. Hatta yer bilgisini isterseniz otomatik olarak ekleyebilmektedir. Akıllı cep telefonlarıyla bu işlemi yapmakta gayet kolaydır.

Sponsor Reklam

Yeni getirilen özelliklerle fotoğraf içeriği araması da yapılabilmektedir. Örnek olarak gün batımı yazıldığında isminde olmasa dahi gün batımı fotoğrafları arama sonucu olarak gelecektir. Sürekli geliştirilen uygulaması ve yenilikçi web sitesi ile Flickr popülerliğini kaybetmeyecektir.

Yılların en büyük web sitelerinden biri olan Yahoo’nun sahip olduğu bu site, firmanın kalitesini barındırmaktadır. Yahoo’nun kişilik hakları sözleşmesi, güvenliğe verdiği önem ve diğer birçok konuda kullanıcılarını memnum etmesi, Flickr için de geçerlidir.

Flckr’a kayıt olmak çok kolaydır. Kayıt işlemi birkaç şekilde yapılabilmektedir. Bunlardan ilki bir Yahoo e-posta adresine sahip olmaktır. Eğer bir Yahoo adresine sahipseniz, direk siteye ve uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Yahoo adresi almak için size videolu yardım sunduğumuz, Yahoo Kaydol yazımıza gidebilirsiniz. Bu seçenek dışında Facebook ve Google ile de siteye kayıt olup, giriş yapabilirsiniz. Bağlantı adresi aşağıda Flickr Kaydol butonu olarak verilmiştir.

Flickr Kaydol Flckr için Yahoo’ya Nasıl Kayıt Olunur

iphone’nunuza uygulamayı indirmek için aşağıda bulunanan bağlantıya tıklayın ve Send to My iPhone diyerek, uygulamanın linkinin kısa mesaj olarak gelmesini sağlayın. Böylelikle Flckr indir işlemini yapmış olursunuz.

Flickr İndir – Android

Flickr İndir – iOS

Flickr uygulamasının tanıtım videosudur.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.