Foursquare Kaydol – Foursquare İndir

İnternetin ve teknolojinin sunduğu en güzel uygulamalardan, web sitelerinden birisi olan Foursquare ile yaşadığınız şehiri adınız gibi öğreneceksiniz. Nerede yemek yesem, kültürel etkinlik olarak neler var, akşam eğlenmeye nereye gidelim, arkadaşlarla nerede takılsam vb. tüm sorularınıza çözüm bulan Foursquare tamamen ücretsiz olarak hizmet etmektedir.

Sponsor Reklam

Yaşadığınız şehirde indirim fırsatları yakalamak, yeni açılan mekanları öğrenmek ve arkadaşlarınız nerede takılıyor öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Facebook, Twitter vb. diğer sosyal medya siteleriyle de entegre çalışabilen site de tüm olay hayatınızı en güzel mekanlarda geçirmenizi sağlamaktır. Aynı zamanda fırsat siteleri gibi mekanların sizler için hazırladığı özel indirimlerden haberdar olabilirsiniz. Sevdiğiniz mekanlar hakkında yorumlar yapabilir, ilk defa gideceğiniz bir mekan hakkında yorumları okuyabilirsiniz.

Sayılarla Foursquare:

Sponsor Reklam
  • Dünya çapında 40 milyondan fazla insan (2012)
  • 2012 yılı itibari ile 4.5 milyardan fazla check-in
  • Günde milyonlarca check-in
  • 1,5 milyondan fazla  satıcı/şirket platform üyesi
  • 160’ın üzerinde Foursquare çalışanı
  • 2007 yılında başlayan proje 2009 yılında piyasaya çıktı

Mekan tabanlı sosyal ağ uygulaması, platformu olan Foursquare’de puan kazanma sistemi mevcuttur. Herhangi yeni bir yeri check in yapmak 3 puan, başka bir kullanıcının check in yaptığı yere gitmek 1 puan, yeni bir kategoride check-in yapmak 3 puan vb. puanlama kriterleri vardır. Tabi puanınız ne kadar yüksek olursa, uygulama için de o kadar değerli oluyorsunuz ve size “Superuser” seviyeleri veriliyor.

Tamamen Türkçe web sitesi ve uygulaması ile de ülkemizden birçok kullanıcıyı kendine çekmeyi başarmaktadır. Sizde son günlerin en popüler web sitelerinden olan siteye üye olmak için aşağıda bulunan Foursquare Kaydol butonuna basmanız yeterlidir.

Foursquare Kaydol

Yemek, kahve, alışveriş, gece hayatı, güzel sanatlar, açıkhava, güzel sanatlar vb. birçok kategoride mekan aramanızı sağlayan; kampanyalardan, indirimlerden haberdar olabileceğiniz uygulamayı indirmek için aşağıda bulunan Foursquare iPhone İndir ve Foursquare Anroid İndir bağlantılarından size uygun olanı tıklayın. Sizde en popüler web sitelerinden ve uygulamalardan biri olan 4square’e ulaşmış olun.

Foursquare iPhone İndir   Foursquare Andorid İndir

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.