Frontback (Selfie Uygulaması) İndir

Son zamanlarda sosyal ağlarda trend olan Selfie Çılgınlığı içinde yer almak istiyorsanız, Frontback programı tam size göre. Frontback uygulamasıyla telefonunuzun önündeki ve arkasındaki kamerayı aynı anda kullanıp, iki fotoğrafı tek fotoğrafa sığdırabilirsiniz. Yani fotoğrafı çeken ile çekilen aynı fotoğrafta yer alabiliyor. Siz de Anroid tabanlı cep telefonlarınıza ve iPhone telefonlarınıza uygulamayı indirmek istiyorsanız, yazımızın sonundaki Frontback (Android) İndir veya Frontback (iPhone) İndir butonlarına tıklayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

İlk olarak iOS için kullanıma sunulan ve 1 milyon kullanıcıya ulaşan Frontback uygulaması, Android ile birlikte kullanılmaya başlandığından beri bu rakamı çoktan geçmiş durumda. Uygulamayı diğer benzerlerinden ayıran en önemli özelliği ön ve arka kameralarla aynı anda fotoğraf çekip, tek karede gösterebilmesidir. Sonrasında ise sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ayrıca çektiğiniz bu resimlere kısa mesaj, hashtag ve işaretler ekleyebilirsiniz.

Farklı bir fotoğraf uygulaması olan Frontback, sosyal ağ destekli olduğu için, ücretsiz olarak bir üyelik oluşturmanız isteniyor. Fazla vakit almadan üye olduktan sonra, uygulamanız ana sayfasına giriyorsunuz. “Ben” sekmesinde kendi çektiğiniz fotoğraflar bulunuyor. “Keşfet” bölümünde ise diğer Frontback kullanıcılarının paylaştıkları fotoğrafları görebilirsiniz. Eğer diğer kullanıcıların fotoğraflarını beğenirseniz, onları takip edebilir, son zamanlarda sekmesinden en yeni fotoğraflara ulaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Frontback uygulamasıyla ön ve arka kamera arasında geçişi yatay olarak yapabilirsiniz. Üst ve alt bölümleri çevirmek için ise dikey olarak kaydırmalısınız. Fotoğrafı çektikten sonra istediğiniz gibi metin yazabilirsiniz. Zamanlayıcı ayarı yaparak, grup halinde fotoğraf çekilebilirsiniz.

Milyonlarca kullanıcısı olan Frontback uygulamasıyla en zevkli ve eğlenceli Selfie fotoğraflarınızı, tek bir fotoğrafta rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Siz de Frontback uygulamasını indirmek için, aşağıdaki Frontback (Android) İndir veya Frontback (iPhone) İndir butonlarından birini tıklayarak, eğlenceli selfie fotoğrafları oluşturabilirsiniz.

Frontback (Android) İNDİR  

Frontback (iPhone) İNDİR  

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.