Galatasaray Üye Ol – Galatasaray Kayıt Ol

1905 yılından bu yana hem ülkemizde hem de Avrupa’da başarılarla dolu bir tarihi olan Galatasaray’ın resmi web sitesine üye olarak birçok ayrıcalıktan faydalanabilirsiniz. Ülkemizin gurur kaynağı olan Galatasaray Spor Kulübünün resmi web sitesinde futbol, voleybol ve basketbol takımları hakkında bilgilere, haberlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca su sporları başlığı altında kürek, su topu, yelken ve yüzme hakkında, amatör şubeler başlığı altında ise briç, atletizm, judo ve binicilik branşlarına ulaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Zengin bir içeriğe sahip olan Galatasaray Spor Kulübü resmi sitesi taraftarlarına birçok imkan sunmaktadır. En başta kulübüne destek vermek isteyen taraftarlarına indirimli ürünler sunmaktadır. GSNET, GSCELL vb. birçok kampanya paketi sunan site sayesinde, hem kulübünüze destek olabilir hem de uygun fiyatlar ile birçok farklı hizmetten yararlanabilirsiniz. Tabi üyelik işlemlerini yaparak çok daha fazla kampanyaya dahil olabilir ve bu kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz.

Web sitesinde Galatasaray kulübünün tüm tarihine ve başarılarına ulaşabilirsiniz. Özellikle unutulmayanlar köşesi ile geçmişine de ne kadar saygılı olduğu gösteren kulübün, aynı zamanda Atatürk ile ilgili bir köşesi de bulunmaktadır. Yıllar öncesine ait fotoğrafların bulunduğu, o günleri yaşayanların anlatımlarının yer aldığı tarihi olayları okuduğunuzda duygularınıza hakim olamayacaksınız. 100 yılı geçen yaşıyla ülkenin en önemli kulüplerinden biri olan Galatasaray web sitesi ile de kalitesini ortaya koymaktadır.

Sponsor Reklam

Taraftarlarına haber bültenleri, kampanyalar ve iş ortakları ile fırsatlar sunan Galatasaray’a kayıt olmak size büyük avantaj sağlayacaktır. Siz de kulübünüze, takımınıza destek olmak istiyorsanız aşağıda bulunan Galatasaray Üye Ol bağlantısını tıklayın. Gerçek bir Galatasaray taraftarı olduğunuzu ispatlayın.

Galatasaray Üye Ol

Galatasaray-Uye-Ol-0

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

2 Yorumlar

  1. Ben Galatasaraya üye olmak istiyorum

  2. Ben Galatasaraya üye olmak istiyorum ve oynamak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.