Google Play Books İndir

Yeni nesil kitap okumuyor, akılları fikirleri cep telefonları diyenlere mükemmel bir cevap vermek için Google Play Books indir. Sende bu uygulama ile cep telefonundan, tabletinden kitap okuma şansı yakala. Üstelik ücretsiz yüzlerce kitap ve çok uygun fiyata ücretli kitaplar ile kütüphanenizi elinizde taşıyın.

Sponsor Reklam

Hayat koşturmacasında kitap okumaya zaman ayıramamaktan şikayetçi iseniz artık bahaneniz kalmadı. Her boş anınızda cep telefonunuzda Google Play Books’u açmanız yeterli. Okumayı kolaylaştıran yapısının yanında daha birçok özelliği olan program ile kitap okuma keyfini istediğiniz her yerde yaşayabileceksiniz. Beğendiğiniz kısımları çizme, not alma, sayfa numarası işaretleme gibi özellikleri ile gerçek bir kitap okuma keyfine en yakın hissi bu uygulama ile yaşayabilirsiniz.

Tabi Google işin içine girince daha onlarca özellik uygulamanın içinde yer almış. Mesela kitap içinde geçen bir yeri “Google Maps” ile hemen görebiliyorsunuz. Yada telaffuzunu bilmediğiniz, anlamını bilmediğiniz bir kelimeyi hemen “Google Translate” ile telaffuzunu ve anlamını öğrenebilirsiniz. Düşünün normal bir kitap okurken bu anlatılanlar ne kadar zor olacaktır. Oysa Google Play Books ile bu işlerin hepsi sadece birkaç parmak hareketine bakmaktadır.

Sponsor Reklam

Uygulama ile internete bağlı olmadan kitap okuyabilirsiniz, wikipedia ile uyumludur, kitabı sesli olarak dinleme imkanı, milyonlarca ücretsiz kitap, kendinize ait pdf ve epub uzantılı dokümanları okuma şansı gibi birçok ekstra özelliği bulunmaktadır. Sizde bu güzel uygulamayı kullanmak için Google Play Books indir butonlarını kullanabilirsiniz. Ücretsiz kitap okumanın keyfini istediğiniz zaman ve yerde yaşayabilirsiniz.

Google Play Books İndir

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.