Hakkımızda

İnternet dünyasında bulunan birçok indirme sitesinden çok daha farklı bir site sizlere hizmet vermeye başladı. Tamamen internet kullanıcıların ihtiyacına göre hazırlanan bu sitede her şeye ama her şeye bir tık uzakta olacaksınız.

Sponsor Reklam

Bir programı indirmek için dakikalarınızı aramakla geçirmeyin. İndirdiğiniz dosyanın programın son sürümü olmadığını öğrendiğinizde geçirdiğiniz zamana isyan mı ediyorsunuz? Bilgisayar da probleminiz var ama aradığınız program hangisi? Artık bu tür dertlerinizin hepsini sona erdirecek bir web sitesi sizlere hizmet etmeye başlıyor.

Sitemizde hemen onbinlerce program olmayacak, programları özenle seçeceğiz. Aynı türde olan programların “gereksizlerini” sitemizde yayınlamayacağız. Böylelikle sizlere her zaman aradığınız kalitede programları sunacağız. Yanlış ve ihtiyacınız olmayan program indirmeye artık son!

Sponsor Reklam

Aradığınız veya merak ettiğiniz bir programı indirmeden önce hakkında tüm bilgilre ulaşabileceksiniz. Sistem gereksinimleri, hangi işletim sistemleriyle uyumlu, dosya boyutu, yapımcı firma, sürüm vb. bütün bilgiler tablo olarak sizlere sunulacak. Ayrıca indireceğiniz programın nasıl kurulduğunu video olarak izleyebileceksiniz. Hatta programın nasıl kullanıldığını anlatan videolarla ihtiyacınıza yönelik mi olduğunu da görebileceksiniz. Artık basit indirme sitelerinden kurtulabilir ve İndirKaydol.com’un ayrıcaklıklarını yaşayabilirsiniz.

Popüler web sitelerine nasıl kayıt olacağınızı bilmiyor musunuz? İngilizce kayıt sayfalarında zorlanıyor musunuz? Uygulama ya da program kayıt istiyor ve nerede nasıl yapılacağını bilmiyor musunuz? İşte sizlere bu sorunlarınıza çözüm olacak bir site. Popüler sitelere kayıt olmak, uygulama ve programlara kayıt olma, online oyunların kaydolma işlemlerini bu sitede bulabileceksiniz.

Yarış Başlasın
HIZLI İNDİR * HEMEN KAYDOL

 

Özellikle online oyun piyasasının devasa dünyasında kayboluyor, sürekli yeni çıkan oyunlardan hangisinin size uygun olduğunu bilmiyorsanız İndirKaydol.com tam siz için yapılmış bir site olacak. Sürekli en yeni online oyunlar,  oyun haberleri, ekran görüntüleri ve oyun videoları gibi birçok içeriğe sitemizden ulaşabileceksiniz. Ayrıca  online oyunlarla ilgili başlangıç rehberi, yardım vb. konularda da oyun severlerin vazgeçemeyeceği bir site olacak.

Sürekli yeni tehditlerin çıktığı internet dünyasında; güvenilir bir site olmak için çalışacağız. Sizlere en son çıkan tehditler ve virüslerle ilgili sürekli haberdar edeceğiz. Bu virüsleri ve tehditleri temizleme yollarını sizlere anlatacağız. Özellikle sosyal paylaşım sitelerinde oluşan tehlikelerden, problemlerden kurtulmanın yollarını sizlere ulaştıracağız. Facebook virüsleri, twitter dolandırıcıları ile ilgili bilgiler ve korunma yolları, sizlere sitemizden güvenlik kategorisi altında sunulacaktır.

Her gün bir yenisi çıkan teknolojik aletlerle ilgili olarak son duyurular, son haberlerde yine sitemizde sizlere teknoloji haberleri adı altında sunulacaktır. Amacımız sizlere bir çok konuda yardımcı olabilmektir. Hızla İndirme yapabileceğiniz ve Hemen Kaydolabileceğiniz işlemleri sizlere sunacağız.

Sponsor Reklam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.