Hava Durumu Uygulaması İndir

Artık evinizden dışarı çıkarken acaba hava yağışlı mı olacak, sıcak mı olacak diye düşünmeye son verebilirsiniz. Sizin için Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından tarafından hazırlanmış olan Hava Durumu programını, Android tabanlı cep telefonu ve tablet bilgisayarlarınızda ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Siz de Hava Durumu uygulamasını ücretsiz olarak indirip kullanmak için yazımızın sonundaki Hava Durumu Uygulaması (Android) İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

Günümüzde milyonlarca kişinin akıllı telefon ve tablet bilgisayar kullanmasıyla birlikte, internet dünyası hayatımızda bize bazı kolaylıklar sunmaya devam ediyor. İşte bu uygulamalardan biri olan Hava Durumu uygulamasıyla kısa ya da uzun vadeli tatil veya iş planlarınızı yaparken hava durumuna gerçekçi verilerle ulaşabilirsiniz. Hava tahmini konusunda oldukça başarılı veriler veren Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından ücretsiz olarak sunulan uygulama evden çıkmadan mutlaka bakacağınız bir uygulama olacaktır.

Hava durumunu bildiren bu hava durumu mobil uygulamasında karşınızda güncel veriler bulacaksınız. Saatlik, günlük, 5 günlük gibi uzun vadeli tahminlerinde bulunduğu uygulama size havanın kaç derece olacağını ve durumunu bildiriyor. Uygulamanın kullanım arayüzü de oldukça basit ve kullanımı kolay bir şekilde sunulmuş. Kısaca uygulamadaki araçlara bakacak olursak, menu kısmında;

Sponsor Reklam

-Merkezler

-Güncelle

-Uyarılar

-Görüntüler

-Ayarlar

-Denizcilik

-Havacılık

bulunmakta. Uygulamayı kullanırken 8 adet merkeze kadar merkez ismi kaydedebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken bir nokta var. O da merkez ismi aratırken Türkçe karakter kullanabilirsiniz. Merkezi de eklemek istediğinizde listeden ekle butonuna tıklamanız yeterlidir.

Uygulama içerisinde bulunan Uyarılar kısmına da arada bakmanızda fayda var. Şiddetli yağış, fırtına, sel gibi uyarıları buradan takip edebilirsiniz.  Uygulamayla ayrıca anlık olarak uydu fotoğraflarına da bakabilirsiniz. Uygulama hazırlanırken sadece günlük yaşam için değil Denizcilik için de tahminler sunulmuş. Bu kısımda 24 saatlik detaylı deniz raporları, 24 saatlik haritalı deniz raporları, 3 günlük haritalı deniz raporları ve deniz suyu sıcaklıkları sunulmuş.

Her geçen gün artan teknolojiyle çalışmalar yapan Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanmış olan bu ücretsiz uygulama Android 2.1 ve üzeri sürümlerde çalışmaktadır. Siz de Android tabanlı akıllı telefon ve tablet bilgisayarlarınıza Hava Durumu uygulamasını ücretsiz olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki Hava Durumu Uygulaması (Android) İndir butonuna tıklayabilirsiniz.

Hava Durumu Uygulaması (Android) İNDİR

Hava Durumu Uygulaması (iOS) İNDİR

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.