İlkYRDM İndir – İlk Yardım Uygulaması İndir

Hayatınız bizim için çok önemli! Bu yüzden sürekli yanınızda olması gereken bir ilkyardım uygulaması ile sizi tanıştırmak istiyoruz. İlkYRDM isimli uygulama sağlıkla ilgili her türlü konuda her zaman yanınızda olarak doğru bilgiye çabuk ulaşmanızı sağlayacak. Boş vakitlerinizde de okuyarak kendinizi geliştirebileceğiniz İlkYRDM hem insanlar hem de hayvanlar için kullanıma hazır. 

Sponsor Reklam

Dört ana kategoriye ayrılmış olan uygulamada ilk kategori “vakalar”: buradaki menü “insanlar”,”kediler” ve “köpekler” olarak üçe ayrılıyor. “insanlar” seçeneğinde hayvan ısırmalarından tutunda zehirlenmelere, ilkyardım çantası hazırlamadan, taşıma tekniklerine kadar birçok konu ile ilgili ilkyardım bilgileri açıklayıcı ve sade bir dille anlatılıyor. “köpekler” seçeneğinde onaltı alt başlıkta toplanan acil yardım bilgileri küçük dostunuza nasıl ve ne zaman müdahale edilmesi gerektiğini, suni tenefüs gibi bilinmeyen birçok konuda bizleri aydınlatıyor. “kediler” seçeneğinde ise onaltı alt başlıktan ilgi çekenler arasında yakalama teknikleri, acı belirtileri, cpr, kısıtlama teknikleri, beden dili ve elektrik çarpması geliyor.

 

İkinci kategori “Acil telefonlar“. Burada başta Türkiye olmak üzere tüm ülkelerin acil telefon numaralarını bulabilirsiniz.  Üçüncü kategori “Dikkat”. Bu kategoride ilkyardım yapılırken doğru bilinen yanlışlar anlatılıyor. Birçok haberde şu cümleyi çok duyarız: “yanlış müdahale sonucu hayatını kaybetti! “. İşte bu tür şeyler yaşamamak için bu kategoriyi dikkatle okumak ve etrafımıza öğretmemiz gerekir.

Sponsor Reklam

Dördüncü kategori ücretsiz bazı ilkyardım linklerinden oluşuyor. İlk yardım uygulaması indir.
Hayatınızı ve etrafındaki insanların hayatını önemsiyor ve kaliteli bir hayata devam etmek istiyorsanız bu uygulamayı mutlaka yanınızda taşımalısınız. Ne zaman ihtiyacınızın olacağı belli olmayan bu bilgileri her an elinizin altında tutarsanız hatta boş vakitlerinizde okuyarak biraz da  konulara aşina olursanız ihtiyaç anında rahatlıkla müdahalede bulunabilirsiniz. Uygulamaya için ilkYRDM İndir butonlarını kullanarak erişebilirsiniz. Bu bilgilere hiç ihtiyacınızın olmaması dileğiyle.

İlkYRDM İndir

ilk-yrdm-3

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.