Kentkart Mobil İndir

İzmirliler, hayatınızı kolaylaştıracak bir uygulamayla tanışmaya hazır mısınız? “…Eğer bu otobüse binmeseydiniz eve, işe, okula veya sevgilinizle buluşmaya gecikmek üzereydiniz. Tam bir “ohh” demişken o da ne! “ bip biip bakiyeniz yetersiz” diye soğuk bir ses kent kartınızdan bahsediyor. Otobüsten inmemek için “fazla kent kartı olan var mııı?” diye çekine çekine sormak mı, yoksa inip kartı doldurmak mı, diye içinizde bir ses gelip giderken, birden ağzınızdan “kent kartı olan var mıı?” diye belli belirsiz bir cümle çıkıyor.

Sponsor Reklam

Tabi hiç kimse işine gelmediği için duymamazlığa geliyor. Şoför “hadi kardeşim! Ne yaparsan bir an önce yap” der gibi bakıyor. Ve siz otobüsten iniyorsunuz. Geç kaldığınız için sinirlenerek kendi kendinize söylenip duruyorsunuz. “kartı nerede yükleyebilirim” diye bakınırken, aman tanrım, bu kent kart yükleme sırası olamaz!

Bir de bakıyorsunuz ki kader sizi o sıranın en sonuna atmış. Daha buluşmaya 1 saat var ama yolunuz zaten 45 dakika sürecek. 10 dakika sonra sıra size geliyor. Sonra otobüs durağına gidiyor, sıraya giriyorsunuz. Neyse ki 10 dakika sonra otobüs geliyor. Binmeniz ve otobüs hareket saatinin gelmesi için bekleyişle bir 10 dakika daha geçiyor. Geciktiğiniz için başınıza gelecekleri düşünüp, bu olanların hepsinin sadece kent kartınızı doldurmadığınız için olmasına inanamıyorsunuz!…”

Sponsor Reklam

Yukarıda anlatılanların hemen hepsini zaman zaman yaşadık. Bu uygulamayı bilmiyor olsaydık yaşamaya devam edecektik. Artık “Kent Kart Bakiye Sorgulama” sayesinde bunlar mazide kaldı. Sizde bu uygulamayı aşağıda bulunan Kent Kart Mobil İndir bağlantısına tıklayarak, android cep telefonlarına yükleyebilirsiniz. Uygulama kent kartınızın arkasında yazılı numarayı, arada hiç boşluk bırakmadan ve sadece rakamları girerek “sorgula” butonuna basmanızı istiyor. Ve bakiyeniz karşınızda. Bu kadar kolay!

Kenkart Mobil İndir -Android

Kenkart Mobil İndir – iOS

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

2 Yorumlar

  1. TC Aydıner Usul

    Bu ne işe yarıyor ?

  2. osman mor kınılfın

    osman pazartesı gunu düğünü yaptı gıdecem bırlıkte konakta gıdecem.. bır bana ataurk resmı kartı alacam.. osman koysu.. fotoğarflar koysu kımlık koysu para koysu koyacam eve geleceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.