KlikTag İndir – Kaydol

Yediğimiz içtiğimiz ürünlerin içinde neler olduğunu hepimiz merak ediyoruz. Gelişen teknoloji ile tamamen Türk yapımı bir uygulama ile bu sorunumuza güzel bir çözüm bulunmuş. Bu yazıda sizlere anlatacağımız KlikTag uygulaması ile içinde ne olduğunu merak ettiğiniz ürünleri okutarak anında içeriğini görme şansınız bulunmaktadır.

Sponsor Reklam

Kişisel yemek tercihlerinize uygun olarak sizlere alternatif ürünler sunan uygulama aşağıdaki sorulara cevap olmaktadır.

  • Kullanacağınız üründe Palm, kanola, pamuk vb. bitkisel yağları var mı?
  • Gıda alerjinize tetikleyecek bir ürün mü alıyorsunuz?
  • Trans yağ, doymuş yağ, şeker vb. ham maddeler sizin için önemli mi?
  • Organik ürün mü arıyorsunuz?
  • Çölyak hastası mısınız yada Gluten hassasiyetiniz mi var?
  • Vegan veya vejetaryen hayat biçimini mi tercih ediyorsunuz?
  • Aspartam, MSG, Glikoz şurubu, sülfit vb. sağlıksız olan bileşenler yiyeceklerinizde yer almasın mı istiyorsunuz?
  • Kalori ve besin bilgileri sizin için önemli mi?

Tüm bu sorularda size yardımcı olan uygulama tamamen ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Biz yazıyı hazırlarken binlerce ürün uygulama veritabanında yer almaktaydı. Üstelik bulamadığınız ürünleri “ürün gönder” diyerek uygulama içinden ilettiğinizde, uygulama sahipleri ürün için direk üreticiye ulaşmaya ve içeriğini eklemeye çalışıyorlar. Oldukça başarılı bulduğumu bu uygulama aslında kullanıcıları ile beraber gelişen bir uygulama. 24 farklı katkı maddesi koruyucu, tatlandırıcı hakkında sizi uyarır. Kendinize özel bilgileri girerek size özel tavsiyeler ve uyarılar alabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Sağlıklı yaşamak için sağlıklı ürün bulma da sorun yaşayan herkesin beğeneceği bu uygulamayı aşağıda bulunan KlikTag İndir butonlarından indirebilirsiniz.

KlikTag İndir – Android KlikTag İndir – iOS

Uygulamanın hem iOS hem de Android telefon ve tabletler için sürümü bulunmaktadır. Siz de uygulama hakkında görüşlerinizi, sormak istediklerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.