Kurşun Kalemle Eskiz İndir

Fotoğraflarınız üzerinde tek tıklama ile inanılmaz güzel efektler vereceğiniz bir uygulama olan Kurşun Kalemle Eskiz hakkında bilmek isteyeceğiniz her şey bu yazıda sizlere sunulacaktır. Uygulamayı nasıl indireceğinizi, nasıl yükleyeceğinizi ve nasıl kullanacağınızı bu yazıda sizlere ayrıntılı olarak aktaracağız.

Sponsor Reklam

Kurşun Kalemle Eskiz Nedir? Eskiz kelime anlamı ile sanatçının düşüncelerinin ilk halidir, genellikle kurşun kalem ile yapıldığı için de uygulamanın adı Kurşun Kalemle Eskiz olarak verilmiştir. Bu uygulama sizin akıllı telefon ile çektiğiniz fotoğrafları sanki birer eskiz çalışması haline çevirmektedir. Çektiğiniz dijital fotoğraflarınız birden sanat eserine dönüşmektedir.

Kurşun Kalemle Eskiz Modları: Uygulama 3 farklı mod vardır, bu modlar aşağıda listelenmiş ve hangi fotoğraflar için hangi modu kullanmanızın daha iyi olacağı açıklanmıştır.

Sponsor Reklam
  • Eskiz: Bu filtreyi insan portrelerinde uygularsanız çok iyi sonuçlar elde edersiniz.  Yumuşak kenar ve kıvrımlarda daha keskin çizgiler sunarak portreyi güzel bir sanat eseri gibi gösterir.
  • Karalama: Çok daha keskin çizgiler kullanıldığı için bina, nesne ve doğa fotoğraflarında kullanılması önerilir.
  • Tarama: Diğer iki filtrenin arasında yer aldığı için her tür fotoğraf için kullanılabilir.

Uygulamanın kullanımı ve menüleri inanılmaz kolaydır. Fotoğraflarınızla işiniz bittiğinde direk olarak Facebook duvarınızda paylaşım yapabilirsiniz. Bu güzel uygulamayı ise aşağıda Kurşun Kalemle Eskiz İndir butonlarından cihazınıza uygun olana tıklayarak yükleyebilirsiniz. Uygulamanın hem android hem de iOS sürümü bulunmaktadır, yaklaşık 36 MB’lık uygulama yüzbinlerce kez indirilmiştir.

Kurşun Kalemle Eskiz İndir – Android Kurşun Kalemle Eskiz İndir – iOS

Uygulama ile ilgili görüşlerinizi yazı altındaki yorum forumlarını kullanarak herkesle paylaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.