League of Legends Champions İndir

Dünya genelinde milyonlar tarafından beğenilerek oynanan League of Legends oyunundaki en iyi olanlar yani şampiyonlar hakkında bilgi almak için League of Legends Champions uygulamasını Android cihazınıza ücretsiz indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdiğinizde, şampiyonların özelliklerini incelemenizin yanında haftalık ücretsiz şampiyon rotası gibi bir takım etkinliklerden haberdar olabilirsiniz. Siz de League of Legends Champions uygulamasını indirmek istiyorsanız yazımızın sonundaki League of Legends Champions İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

League of Legends Champions Nasıl Kullanılır? Sürekli güncellenerek yeni şampiyonlar hakkında da detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz League of Legends Champions uygulamasında, League of Legends oyunundaki şampiyon karakterleri ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Örneğin şampiyonların hangi sırayı izleyerek eşya satın alması gerektiği, büyü seçimleri, kabiliyetleri gibi özelliklerini inceleyebilirsiniz. League of Legends oyununu oynayanlara faydalı bilgiler veren uygulama sizlere karakterler hakkında tavsiyelerde bulunacak ve oyunu oynarken daha bilgili olacaksınız.

League of Legends Champions Yardım? Şampiyonları geliştirmekte tavsiyelerde bulunan uygulamayı kullanırken her zaman internet bağlantınızın olması gerekmiyor. Arada güncelleştirme amaçlı internet bağlantınızın olması yeterli. Ayrıca uygulama reklam içermemesiyle de uygulamayı açarken gereksiz bölümlerle uğraşmıyorsunuz. Bu özelliklerinin yanında uygula oldukça basit arz yüzle, anlaşılır bir şekilde sunulmuş. Bu ara yüz sayesinde karakterlerini incelerken rahatlıkla işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Sponsor Reklam

League of Legends Champions İndir? Uygulama Android tabanlı akıllı cep telefonları ve tablet bilgisayarda kullanılabilmektedir. League of Legends ile ilgili en iyi uygulama olan League of Legends Champions Android kullanıcıları tarafından 1 milyon 500 binden fazla sayıda indirilmiştir. Uygulamayı kullanabilmek için ihtiyacınız olan tek şey Android sisteminizin 2.3 ve üzeri olmasıdır. Ayrıca uygulama cihazınızda 26 MB yer kaplamaktadır. Siz de League of Legends uygulamasını indirmek istiyorsanız, aşağıdaki League of Legends Champions İndir butonuna tıklayabilirsiniz.

League of Legends Champions ile neler yapabilirsiniz?

– League of Legends oyunundaki şampiyonların özellikleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz

– Oyundaki şampiyonların özelliklerine kolaylıkla ve hızlı bir şekilde bakabilirsiniz

– Menü kısmından masaüstü resmini değiştirebilirsiniz

– Şampiyonları seçme bölümünde şampiyon filtreleme menüsünü kullanarak kendi özelliklerinize göre araştırmalar yapabilirsiniz

– Haftalık ücretsiz şampiyon rotasını görebilirsiniz

– HD bir cildi açtığınızda uygulama sayesinde otomatik olarak Şampiyonlar klasörü adı altında SD kartınızda klasör oluşturup,buradan birbirinden güzel wallpaperları görüntüleyip, kullanabilirsiniz

– Şampiyonların yeteneklerini video olarak izleyebilirsiniz

– Zaman zaman yapılan çekilişlerle Riot Pointler kazanabilir ve bu kazandığınız Riot Pointler’i oyun içerisinde kullanabilirsiniz

– Oyundaki 100’ün üzerinde olan şampiyonları inceleyerek, hepsini deneyerek değil özelliklerine göre ayırt edip kendinize yakın gördüğünüz şampiyonu inceleyebilirsiniz

LoL yani League of Legends oyuncularının mutlaka indirip, oyun hakkında yeni bilgiler edinebileceği League of Legends Champions uygulamasını ücretsiz indirmek için aşağıda bulunan League of Legends Champions İndir butonuna tıklayabilirsiniz. Böylece League of Legends hakkında kilit bilgileri öğrenip, oyundaki diğer kullanıcıların önüne geçebilirsiniz.

  League of Legends Champions İNDİR

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.