Mail Com Tr Eposta Nasıl Alanır

Tr uzantılı ve kolay bir eposta adresi almak istiyorsanız Mail-com-tr den nasıl bir eposta adresi alacağınızı bu yazıda sizlere detaylı bir şekilde ekran fotoları ile adım adım anlatıyorum. Oldukça kolay olan bu işlemle ilgili takıldığınız bir yer olursa her zaman bana yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Mail Com Tr Uzantılı Eposta Nasıl Alınır? Şuan tr uzantılı ücretsiz eposta veren çok az sayıda web sitesi vardır. Bu web sitelerinden birisi ise Mail-com-tr’dir. Güzel ve sade bir eposta almak için ilk önce aşağıda yer alan Mail Kaydol butonuna basın.

Mail Kaydol

Açılan sayfada bir form ekranı gelecektir. Bu ekranda ilk olarak istediğiniz e-posta adresini yazın. Eğer daha önceden alınmış bir eposta ise “This adress taken. Please, choose another” şeklinde kırmızı bir uyarı penceresi açılır. Bu durumda kullanıcı adınızın soyadına rakam yada rakamlar ekleyebilir yada başka bir kullanıcı adını deneyebilirsiniz. Daha sonra şifre seçmeniz ve tekrar etmeniz istenir. En az 5 karekter ister ama siz yinede en az 8 karakter olan bir şifre belirleyin. İçinde büyük küçük harf, rakam ve karakter içermesi güvenliğinizi arttırır. Zorunlu olmamakla beraber yine benim önereceğim bir şeydir, kurtarma eposta adresinizi yazınız. Yani şuan kullanmakta olduğunuz bir epostayı yazınız. Son olarak robot olmadığınızı ispatlayın ve “Kaydet” butonuna tıklayın. Formu doğru doldursaysanız herhangi bir uyarı vermeden sizi “giriş” sayfasına yönlendirir.

Sponsor Reklam

 

Bu kadar kolay bir şekilde mail uzantılı bir eposta adresinizi açmış olursunuz. Ana sayfadan bu yeni eposta adresiniz ve şifrenizle giriş yaptığınızda aşağıdaki gibi bir ekran karşınıza gelecektir. Artık epostanızı kullanabilirsiniz.

Oldukça kolay bir arayüze sahip olan mail sitesi, oldukça hızlı ve güvenlidir.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Netflix İndir – Kaydol

Son zamanların dijital dünyaya ayak uydurarak büyük başarı sağlayan ve kendi alanında devrim yaratan Netflix …

3 Yorumlar

  1. __senebenzer

    Səyfənin kodun unutmuşam xayiş edirəm mənə yardım edin səyfəni geri verin

  2. __senebenzer

    Şifrəmi unutdum yardım edin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.