Microsoft Excel Uygulama İndir

Office programları içinde en çok kullanılanlardan bir tanesi kuşkusuz Excel’dir. Microsoft şirketi tarafından tablet ve cep telefonları için tamamen ücretsiz Excel uygulamanızı indirmek, uygulama hakkında bilgi almak ve daha fazlası için yazımızı dikkatlice okumanız yeterlidir. Takıldığınız herhangi bir yeri yazının aşağısında yer alan yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Uygulama alışmış olduğunuz Excel yapısındadır ve son sürüm özelliklerine sahiptir. Üstelik arada yapılan güncelleştirmeler ile uygulama daha kararlı ve daha kolay kullanıma sahip olmaktadır. Boyut olarak 300 MB civarı olan uygulama tamamen ücretsiz kullanılabilir. Eğer isterseniz ufak bir ödeme ile Office 365 üyeliği alarak Excel’i çok daha rahat kullanabilirsiniz. Uygulamada yer alan özellikleri sizin için aşağıda listeledik.

  • Excel uygulaması ile tablolarınızı elektronik olarak tablet, akıllı telefon vb. cihazlarınızda kullanmanızı sağlar.
  • Formüller, tablolar, çalışma sayfası ekle, grafikler ve mini grafikler, açıklamalar, koşullu biçimlendirme vb. alıştığınız özellikler uygulamada da bulunmaktadır.
  • Görünüm olarak PC (bilgisayar) kadar iyi bir arayüze sahiptir.
  • Bulut depolamalarının bir çoğu ile OneDrive, Dropbox, SharePoint vb. uyumludur.
  • Tablet, pc, akıllı telefon fark etmeksizin en son çalıştığınız Excel’e diğer cihazınızdan ulaşarak, yarım kalan çalışmanıza devam edebilirsiniz.
  • Excel uygulamanın yazdırma desteği de bulunmaktadır.
  • Bir ekstra özellik olarak doc, docx uzantılı Word dosyalarını açabilmenizi, görüntüleyebilmenizi sağlar.
  • E-posta desteği ile çalışmaları gönderme imkanı

Uygulama Android 4.4.x ve üzeri sürümlerde, iOS 8.2 ve üzeri sürümlerde, WindowsPhone’larda kullanılabilir. Uygulamayı kullanmak için aşağıda bulunan indirme butonlarını kullanabilirsiniz. Cihazınıza uygun olan Microsoft Excel Uygulama İndir butonlarını kullanmanız yükleme açısından önemlidir. İster iş, ister kişisel amaçlı olsun ücretsiz Excel kullanma keyfini yaşayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Excel Uygulama İndir – Android   Excel Uygulama İndir – iOS

Not: Excel, Windows Phone işletim sistemi yüklü cihazlarda otomatik yüklü gelmektedir.

Excel
Excel
Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.