MYT Müzik İndir

Google Play üzerinden edinebileceğiniz bu uygulama ile istediğiniz müziği mp3 olarak direk telefonunuza indirebiliyorsunuz. Yasal olarak Google Play nasıl izin veriyor bilmiyorum, ama yasaklanmadan bu uygulamayı indirebilir ve istediğiniz müziği dinleyebilirsiniz. Yerli ve Yabancı milyonlarca parça var, sanırım arayıp da bulamayacağınız bir şarkı olmayacaktır.

Sponsor Reklam
MYT Muzik Nasıl Kullanılır

Spotify, Youtube vb. tüm uygulamalar her dinlemek istediğiniz şarkı için tekrar interneti kullanırlar ve aynı parçayı tekrar dinlemek istediğinizde boşu boşuna internetinizden gider. Bu aslında büyük bir haksızlıktır, ama telif hakları yüzünden bu şekilde bir yöntem tercih edilmektedir. MYT Müzik ise farklı farklı kaynaklardan kendi oluşturduğu bir müzik arşivi vardır. Öyle ki bu arşivde bir parçanın onlarca farklı uyarlaması mevcuttur. Yani aynı parçayı farklı şarkıcılar söylediyse, tüm bunlar listelenmektedir. Böylelikle istediğiniz parçayı istediğiniz kişiden dinleyebilirsiniz.

MYT Müzik uygulaması 9 MB kadar yer kaplamakta ve tamamen ücretsizdir. Tabi tüm ücretsiz uygulamalarda olduğu gibi reklam gösterimi vardır. Herhangi bir parçayı aradığınızda parçayla ilgili 4 buton karşınıza çıkar. İlk buton Mavi Nota mp3 olarak indirmenizi sağlar, ikinci Mor Kamera video klibini indirmenizi sağlar. Yeşil Play butonu indirmeden parçayı dinlemenize imkan verir. Gri “i” harfli buton ise parça hakkında bilgi verir ve daha önceden indirip indirmediğiniz gibi size özel bilgileri de sunar.

Sponsor Reklam

Kullanımı çok basit olan, tek dokunuşla indirme imkanı sağlayan bu uygulamaya aşağıdaki MYT Müzik İndir butonuna tıklayarak cihazınıza yükleyebilirsiniz. 9MB yer kaplayan bu uygulama ile sınırsız müzik keyfini çok daha az internet kullanarak elde edebilirsiniz.

MYT Müzik İndir

Dediğim gibi uygulama telif sorununu nasıl çözmüş bilmiyorum. O yüzden telif yüzünden başınıza bir şey gelebilir – ben uyarımı yapayım.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.