Passolig Kart Nedir? Nasıl Kullanılır?

Son zamanlardaki tartışma konularından biri olan Türkiye’deki futbol maçlarında uygulanmaya başlanan Passolig Kart Uygulaması, Türk futbolunda yeni bir dönemin başlangıcı olarak ifade ediliyor. Passolig Kart uygulamasının amacı; stadyumlardaki seyircilerin daha güven içinde maçlarda yer almaları sağlamak. Siz de Passolig Kart’a başvurmak istiyorsanız, yazımızın sonundaki Passolig Kart Başvur butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

Türk futbolunda yaşanan olumsuzluklara engel olmak amacıyla geçilen uygulamayla hem taraftarlara hem de spor kulüplerine maddi kazanç sağlanması da amaçlanmıştır. 14 Nisan 2014 tarihinden itibaren uygulanmaya başlanan yeni yasal düzenlemeyle maçlara girerken kullandığımız kağıt biletler yerine artık Passolig Kart ile girebiliyorsunuz. Bu yeni uygulama sayesinde saatlerce bilet kuyruğunda beklemeden elektronik ortamdan daha hızlı bir şekilde maç biletlerinizi yani kartlarınızı almak mümkün.

Kombine biletlerinde artık Passolig Kartlarıyla birlikte kullanılabildiği yeni uygulama daha birçok avantajıyla birlikte geliyor. Anlaşmalı şehirlerde toplu taşıma araçlarında ulaşım kartı olarak da kullanılabilen kart isterseniz kredi kartı olarak da kullanılabilir. Uygulamanın getirdiği avantajlar kısaca şunlardır;

Sponsor Reklam

-Stadyumlarda kuyruklarda beklemezsiniz.

-Kendi adınıza ait koltuk numaranıza istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

-Maç öncesi farklı aktivitelere katılabilirsiniz.

-Tuttuğunuz takımın lisanslı ürünlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

-Anlaşmalı şehirlerde toplu taşıma kartı ve kredi kartı olarak kullanabilirsiniz.

-Çeşitli promosyon ve indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Uygulamanın spornsoru olan şirket Türk Futboluna da oldukça fazla maddi kazançta bulunmayı amaçlıyor. En az 150.000.000 TL miktarında nakit akışıyla kulüplere ve Türk futboluna kar payları aktarılacak. Passolig dönemi ile Türk futbolunun altın döneminin başlamasını hedefleyen yeni uygulama umarız başarılı olur. Passolig uygulamasıyla asıl amaç olan statlarda güvenlik ve huzurun hakim olması amacıyla hem takımınız saha kapatma cezası gibi cezalardan kurtulabilir hem de maddi kazancın yanında maddi kayıplar yaşamaz. Fırsatlarla dolu bir dünya vaat eden Passolig Kartıyla daha güvenli maçlar izlenilmesi temennisiyle geçilen yeni uygulamanın başarılı olmasını ummaktayız. Daha detaylı bilgi ve başvuru için aşağıdaki Passolig Kart Başvur butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Netflix İndir – Kaydol

Son zamanların dijital dünyaya ayak uydurarak büyük başarı sağlayan ve kendi alanında devrim yaratan Netflix …

12 Yorumlar

  1. passolig basvrusunda cep telefon numarası ıstenılen alanı nasıl doldurmamız gerek

  2. Cep telefonunu yazarken ilk boş kutucuğa sıfırsız ilk 3 haneyi örnek: 532 daha sonraki kutucuğa 7 haneyi yazman gerekli.

  3. promosyon koduna ne yazacağız

  4. Nasıl bir hata alıyorsunuz?

  5. Nasıl üye olucaz passolige 2 saattie uğraşıyorum olmuyo

  6. Nasıl üye olacağınızı anlattığımız yazımıza http://www.indirkaydol.com/passolig-kart-kaydol-mac-bileti-satin-al/ buradan ulaşabilirsiniz.

  7. İndir Kaydol teşekkürler başarabilidim üye olmayı

  8. Gizem Pınarcıoğlu Rica ederiz, her türlü sorununuzda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  9. üye olamıyorumm lütfenn

  10. Nasıl üye olacağınızı anlattığımız yazımıza http://www.indirkaydol.com/passolig-kart-kaydol-mac-bileti-satin-al/ buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.