Patreon Nedir, Nasıl Üye Olunur

Bir sanatçı, radyocu, şarkıcı, video üreticisi, yazar, oyun üreticisi; kısaca bir yaratıcı veya üretici iseniz; sizle hayranlarınızı aynı ortamda buluşturan bir platformdur. Her türlü içerik üreticisi için aynı zamanda para kazanma imkanı sunmaktadır. Düzenli abonelerinizin olabileceği bu platformdan takipçileriniz sayesinde para kazanabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Patreon Nedir? Her türlü içerik üreticisi ile hayranlarını birleştiren bir web sitesidir. Amacı içerik üreticilerine maddi olarak destek sağlamak isteyen takipçilere kolaylık sağlamaktır. Reklam olmaması platformu can sıkıcı olmaktan çıkarmaktadır. Üreticileri ile aboneler arasında direk bağlantı sağlar. Sloganı ise “Patreon’da bizim patronumuz ol”.

Patreon Nasıl Üye Olunur? Web sitesinin şuan Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. Fakat kullanımı oldukça kolaydır. Aşağıda yer alan Patreon Kaydol butonuna basın.

Sponsor Reklam

Patreon Kaydol

Patreoen’a isterseniz Google (yani Gmail) hesabınızla yada Facebook hesabınızla direk giriş yapabilirsiniz. Yada açılan sayfada aşağıdaki örnek ekran resminde olduğu gibi bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. İlk olarak Adınızı ve Soyadınızı yazıyor daha sonra epostanızı iki kez yazıyorsunuz. Kullandığınız bir eposta adresi vermeniz önemlidir, çünkü hesabınızı doğrulamanız için size eposta gönderilecektir.

Patreon Nasıl Üye Olunur

Üye olduktan sonra isterseniz “Creator” yani yayıncı da olabilirsiniz. Yada takip ettiğiniz “Creators” ların içeriklerini görebilirsiniz. Patreon’un en büyük artılarından birisi onlarca içerik üretiminde kullanılan uygulama ile uyumlu olması, destek vermesidir. Discord, WordPress, Vimeo, Sonix, Wix, Discourse vb. birçok platform ile uyumludur.

Web sitesinin aynı zamanda bir de uygulaması vardır. Aşağıda yer alan butonlardan cihazınıza uygun olanı indirip yükleyebilirsiniz. Uygulamanın hem android hem de ios sürümü bulunmaktadır.

Patreon İndir – Android Patreon İndir – ios

Patreon Nedir

Bu güzel web sitesi ile ilgili görüşlerinizi, sormak istediklerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bana iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.