PayPal Nedir

İnternet üzerinden alışveriş yapmak, artık herkesin yaptığı ve tercih ettiği bir durum. Tabi internet üzerinden alışveriş yaparken hala tedirgin olanlar, acaba kredi kartımın başına bir şey gelir mi korkusu yaşayanlar mevcuttur. Oysa internet üzerinden alışverişin en kolay yolunu PayPal sizlere sunmaktadır. Her web sitesi için ayrı ayrı kredi kartı bilgisi vermek ve girmek yerine bir PayPal hesabıyla tüm bu işlemleri yapabilirsiniz. Böylelikle sitelerle güven sorun yaşamadan alışveriş keyfini yaşayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Paypal hesabı açmak oldukça kolaydır. Sizden istenilen bilgileri forma girmeniz istenir. Bu formda ülke bilgisi ile başlarsınız ve daha sonra ticari yada bireysel hesap seçenekleri ile devam edersiniz. Yani bu hizmeti isterseniz kişisel işleriniz isterseniz iş için kullanabilirsiniz. Bireysel müşteriler hiçbir ücret ödemeden bu hizmetten yararlanırlarken, PayPal ile ödemeye özel indirim yapan sitelerde bulunmaktadır.

paypal
PayPal Nedir

İnternet üzerinden satılan ve alınan her şey için Paypal kullanılabilir. Oyun hesapları, oyun itemları, web siteleri, kişisel eşyalar ve cihazlar gibi istediğiniz her türlü alışverişinizde kullanabilirsiniz. Örnek olarak elinizde play station 3 var ve satıp PS4 almak istiyorsunuz. Tabi 2. el piyasası en iyi internet üzerinde var ve bir müşteri buldunuz. Müşteri sizin PayPal hesabınıza parayı yatırabilir. Sizde bu hesaptan kendi bankanıza paranızı aktarabilir ve çekebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Dijital dünyada para işleriyle ilgili en etkili yol olan PayPal’ı sizde güvenle kullanabilirsiniz. İsterseniz alışveriş isterseniz satış işlemleri için hesabınızı kullanabilir ve güvenli bir şekilde tüm parasal işlerinizi halledebilirsiniz.

PayPal Nedir videomuz hemen aşağıda yer almaktadır.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

6 Yorumlar

  1. Osman furkan Onbaşıgil

    Ben paypal hesap açmak istiyorum bana yardımci olurmusunuz lütfen

  2. Osman furkan Onbaşıgil

    Buda Paypal kayıt olma şeyi yok bilen kafa buluyorsunuz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.