PublicFeed İndir – Kaydol

Silikon vadisinden çıkan birçok uygulamayı hepimiz kullanıyoruz, peki tüm dünyada çığır açacak bir uygulamayı neden Türkler yapmasın. Bizce tüm dünyada tutacak mükemmel bir fikir ile PublicFeed herkesin beğenerek kullanacağı bir uygulama olmuş.

Sponsor Reklam

PublicFeed Nedir? Bilgi, düşünce ve/ya fotoğrafın konum bilgisi ile 300 karakterlik bir yazı ile paylaşılması üzerine kuruludur. Tüm kullanıcıların haber verme ve haber almasını kolaylaştıran, en yakınınızda neler oluyor öğrenmenin yolunu sunar. Öyle ki her türlü haber niteliğinde olayı paylaşabilirsiniz. Dedikodu, magazin, spor, siyaset ve diğer tüm haber konularında kendi haberinizi kendiniz oluşturabilirsiniz.

Uygulamanın özelliklerine gelirsek, tamamen ücretsiz olarak iOS ve Andoid işletim sistemleri için sunulmuştur. Uygulamada Günlük Yaşam, Eğlence, Politika, Magazin, Seyahat, Spor, Yemek, Teknoloji, Eğitim, İş, Reklam, Kampanyalar, Soru & Cevap olmak üzere birçok kategori yer almaktadır.

Sponsor Reklam

PublicFeed’ kayıt olmak için aşağıda bulunan PublicFeed Kaydol butonuna basın. Açılan pencerede sağ üst köşede yer alan uyarılardan birisine tıklayın, açılan pencerede kayıt formunu aşağıdaki örnekte olduğu gibi doldurun. İsterseniz facebook veya Google+ ile kayıt olabilirsiniz.

PublicFeed Kaydol
PublicFeed Kaydol

Web sitesinden kayıt olma işlemini yapacağınız gibi uygulama içinden de yapabilirsiniz. Tabi bunun için aşağıda bulunan PublicFeed İndir butonları kullanmalısınız. Bu güzel ve eğlenceli Türk yapımı uygulamayı eminiz sizde çok seveceksiniz. Bizi çok güldüren bir örnek vermek gerekirse “Kurtlar vadisi dizisinin finalini açıklıyorum: hepsi Polat’ın rüyasıymış, Polat da aslında 12 yaşında counter hastası bi çocukmuş.” bizi oldukça güldürdü.

PublicFeed İndir – Android   PublicFeed İndir – iOS

Uygulama ile ilgili görüşlerinizi bizimle lütfen paylaşın. Ayrıca yaşadığınız soru ve sorunları da bize iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.