Sahte Video Arama İndir

Kız arkadaşınıza, ailenize şaka yapmak istiyorsanız bu uygulama ile amacınıza ulaşabilirsiniz. Uygulama sayesinde sahte bir videolu arama ayarlayabiliyor ve kız arkadaşınızı çılgına çevirebiliyorsunuz. Bu farklı uygulama ile ilgili tüm bilgileri aşağıda sizlere sunacağız. Uygulama ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız yazı altında kalan yorum kısmından bize sorabilirsiniz. Prank Apps World tarafından üretilen bu uygulamanın tam adı Fake Video Call: Girlfriend FakeTime Prank’tır.

Sponsor Reklam

Sahte Video Arama Nedir? Akıllı telefonunuza hemen aşağıda yer alan Fake Video Call: Girlfriend FakeTime Prank İndir butonundan yükleme yaptıktan sonra uygulamada gerekli ayarları yaparak sanki birisi sizi arıyormuş numarası yapabilirsiniz. Arayanın kişinin telefon numarasını, adını, resmini hatta sesini bile belirleyebilirsiniz. Böylelikle şaka oldukça gerçekçi olur, üstelik videolu arama oluyormuş gibi bile gösterebilirsiniz.

Fake Video Call: Girlfriend FakeTime Prank İndir

Uygulama yüklendikten sonra açtığınızda aşağıdaki ilk ekran görüntüsü gelir ve hemen sizden uygulamanın çalışması için gerekli 2 adet izin için onay ister. Bu onayları vermeden uygulama çalışmayacaktır.

Sponsor Reklam

Sahte video arama nasıl yapılır? Uygulamanın tamamen ücretsiz olması nedeniyle düzgün çalışmasını beklemeyin. Videolu arama için videoları sizin kendinizin edinmesi gerektiğini, ayrıca sesli arama için de ses dosyasını kendinizin oluşturması gerektiğini unutmayın. Yani şaka için gerekli malzemeleri sizin kendinizin oluşturması yada internetten indirmeniz gerektiğini bilin. Hazırlıkları yaptıktan sonra “ana ekranda” yer alan “start” (ortada yer alan) tıklayın. Karşınıza “add contact” yazan ekran gelecektir. Burada uygulamanın kendi oluşturduğu kişiye tıklayıp düzenleyeceğiniz gibi isterseniz kendi sahte kişinizi de oluşturabilirsiniz. Profil fotosu, ses kaydı veya videoyu yükledikten sonra “call” yada “video call” yazan işarete tıklayın hemen telefonunuzun ana ekranına dönecektir. 2 saniye sonra ise arama gelecek ve video oynamaya başlayacaktır.

Biraz emek istese de farklı bir uygulama olduğu için sizlere tanıttığımız Fake Video Call: Girlfriend FakeTime Prank ile ilgili görüşlerinizi bekliyoruz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.