Tüm SGK Uygulamalarının Listesi ve İndirme Bağlantıları

İş hayatında da cep telefonu kullanımı hızla artmaktadır. Özellikle geliştirilen bazı uygulamalar ile mekan neresi olursa olsun bilgiye erişerek iş yapmak mümkün hale geldi. Muhasebeciler, mali müşavirler, insan kaynakları ve daha birçok birimin en çok kullandığı devlet uygulamalarından birisi SGK ile ilgilidir. Tabi sadece bu meslekler değil tüm çalışanların kendi SGK bilgilerini sorgulayabileceği, sigorta bilgilerini kontrol edebileceği, emeklilik günlerini öğrenebileceği ve daha birçok kendi SGK bilgilerine ulaşabilecekleri uygulamalar mevcuttur. Bu uygulamaları sizler için kısa açıklamaları ve indirme bağlantıları ile listeledik. Böylelikle tek bir yerden tüm SGK ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz.

Sponsor Reklam

 

Sosyal Güvenlik Kurumuna Ait Uygulamaların Listesi ve İndirme Bağlantıları:

SGK Hizmet Dökümü: Kullanıcı kontrolü için gerekli kimlik bilgileri girildikten sonra 4a hizmet bilgilerine ulaşılabilmektedir. İstenilen bilgiler TC kimlik numarası, Nüfüsa kayıtlı olduğu il, Cilt numarası ve ekranda çıkan güvenlik kodudur. SGK Hizmet Dökümü indir.

Sponsor Reklam

SGK Hizmet Dökümü İndir

 

SGK Ne Zaman Emekli Olabilirim: Yine Sosyal Güvenlik Kurumunun kendisine ait bir uygulamadır. İstenilen birkaç bilgiyi girdikten sonra emeklilik yaşınızı ve prim gününüzü öğrenebilirsiniz. Doğum tarihi, ilk işe giriş tarihi ve cinsiyet bilgileri ile emeklilik bilgilerinize ulaşabilirsiniz. SGK Ne Zaman Emekli Olabilirim İndir.

SGK Ne Zaman Emekli Olabilirim İndir

 

SGK Hastaneni Seç: Sosyal Güvenlik Kurumunun kendi bünyesinde geliştirdiği güzel bir uygulamadır. Sağlıkla ilgili SGK’da kayıtlı olan bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Ulaşabileceğiniz bilgilerin listesi aşağıdadır.

  • Özel sağlık hizmetleri veren kuruluşları bulabilirsiniz. (Hastane, Özel Dal Merkezi, Diyaliz Merkezi, Tıp Merkezi vb.). Sağlık hizmetleri sağlayan bu kuruluşların aldığı ilave ücret oranına, fotoğrafına, harita üzerinde konumuna, web adresine, telefon, faks, anlaşma konuları, doktorlarına ve doktorların çalışma saatlerine ve kurumun uygulayabildiği işlemleri gibi birçok detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
  • Doktor arama kısmı ile doktorların öz geçmişine, mezuniyet tarihi, mesleki uzmanlığı, yaşı, fotoğrafı vb. birçok bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca doktorun çalışma yeri ve saatleri hakkında da bilgi alabilirsiniz.
  • İlave ücretler ve katılım payı ücretini hesaplayabilirsiniz.
  • Herhangi bir tıbbi işlemin hangi sağlık tesislerinde ne kadar ek ücret alınarak yapıldığını öğrenebilirsiniz.
  • İlave ücret ve katılım payı hakkındaki mevzuatlara ulaşabilirsiniz.
  • Kendi sağlık geçmişinizi görüntüleyebilir, geçmiş tedavileriniz hakkında bilgi alabilirsiniz. SGK Hastaneni Seç indir.

SGK Hastaneni Seç İndir

 

SGK Kitaplık: Sosyal güvenlik kurumu tarafından hazırlanan bu uygulama ise kurumun tüm yayınlarına ulaşabileceğiniz bir yapıdadır. Kurumun dergileri, kitapları, broşürleri vb. yayınlarına ulaşabilirsiniz. SGK Kitaplık indir. 

SGK Kitaplık İndir

 

SGK TV: Sosyal Güvenlik Kurumunun oluşturduğu son uygulamadır. Halkı sosyal güvenlik ile ilgili bilgilendirmek için birkaç farklı altyapıyı tek bir çatıda toplamıştır. Video yayınları ile birçok konuda bilgilendirme sağlayan bu uygulama ile sosyal güvenlik ilgili aklınızda hiçbir soru kalamayacak. SGK TV indir.

SGK TV İndir

 

 

 

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.