WhatsApp İndir – WhatsApp Kaydol

Akıll cep telefonu olan hemen hemen herkeste bulunan WhatsApp uygulaması son olarak Facebook’a inanılmaz bir fiyata satıldı. 19 milyar $ gibi inanılmaz bir fiyata satılan uygulama yeni özellikleri de beraberinde getirecek gibi gözüküyor. Özellikle güvenlik konusunda olacak bu yenilikler, kullanıcıların fotoğraf vb. bilgilerinin rehberde kayıtlı olmayan başkaları tarafından görülmesini engelleme gibi ayarlar getirecek. Aslında basit bir mesajlaşma programı olan WhatsApp kendini geliştirerek insanların ihtiyaçlarına çare olan bir uygulamaya dönüşmüştür.

Sponsor Reklam

WhatsApp’ın özellikleri, yapabildikleri hakkında kısa kısa açıklamalar:

 • Ücretsiz: Uygulama bir yıl boyunca tamamen ücretsiz kullanılır. Daha sonra ise yıllık 0,99$’lık bir ücrete sahiptir.
 • Uluslararası Gönderim: Dünyanın herhangi bir yerine mesaj gönderebilirsiniz ve herhangi bir ücret ödemezsiniz.
 • Medya Mesaj: Mesajlarınıza video, ses ve fotoğraf ekleme seçeneği vardır.
 • Grub Mesajlaşma: Bir grup oluşturarak sohbet etme imkanı bulunmaktadır.
 • Basitlik: Uygulama telefon numarası ile kayıt edildiği için telefonunuzu değiştirseniz bile WhatsApp kullanmada sıkıntı yaşamazsınız. Kullanıcı adı ve parola gibi bilgiler istemez.
 • Arkadaşlar: Telefon rehberiniz kullanılarak uygulamayı kullanan tüm arkadaşlarınız otomatik olarak bulunur.
 • Çevrimdışı: Telefonunuz kapalı olduğunda yada uygulamaya bağlı olmadığınızda size gelen mesajlar online olana kadar bekletilir.
 • Konum paylaşma: Belki de uygulamayı kullananların en çok beğendiği özelliklerden bir tanesidir. Buluşma noktasını arkadaş(lar)ınıza gönderebilirsiniz.

Burada belirtilen özelliklerin dışında daha birçok ayrıntı barındıran uygulamayı daha edinmediyseniz büyük bir hata içindesiniz demektir. Siz de akıllı cep telefonunuzu aktif olarak kullanmak istiyorsanız WhatsApp indir. Uygulamayı yüklemeniz yeterlidir, WhatsApp kaydol veya WhatsApp üye ol gibi herhangi bir işleme gerek yoktur. Her türlü akıllı telefon için uygulamanın sürümleri bulunmaktadır.

Sponsor Reklam

WhatsApp İndir – iPhone WhatsApp İndir – Android   WhatsApp İndir – Windows Phone   WhatsApp İndir – BlackBerry

Whatsapp kayıt olma ile ilgili problem yaşayan kullanıcılarımızı düşündük ve nasıl Whatsapp kaydol işlemini yapacağınızı anlatan bir video hazırladık. Video da Whatsapp hakkında bilgi alabilir ve nasıl kayıt olacağınızı öğrenebilirsiniz.

Whatsapp indirme işlemi ile ilgili sorunlarınıza yardımcı olacak Whatsapp indir videosuna aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

102 Yorumlar

 1. emirkaansancak

  kayıt olmak istiyorum

  • Emir Bey -Whatsapp’ı indirin ve daha sonra burada anlatıldığı gibi Whatsapp’a kayıt olabilirsiniz.

 2. kaydolmak istiyorum

 3. Whatsapp süperrr

 4. dlzhin.gardi

  DLOKA

 5. çok güze yaaaaaa

 6. şu whatsaap nasıl açılıyor yaaaaaaaaaaaa öfffff

  • Yeşim Hanım – Whatsapp’ı akıllı telefonunuza indirebilirsiniz burada verilen butonlardan. Daha sonra Whatsapp’ı açmak için yazıda anlatılanları yapmanız yeterlidir.

 7. Whatsapp’ı akıllı telefonunuza indirebilirsiniz burada verilen butonlardan. Daha sonra Whatsapp’ı açmak için yazıda anlatılanları yapmanız yeterlidir

 8. Rabia Çelik Size de selam

 9. bakın lan veb yutuptan aras tırım sozuk diyoki buraya gelin inire lini ne basın aa sok ayrın tılı anlatı vala yani demi arkadasar

 10. lan bu bilgisayara inmiyoo

 11. Çünkü Whatsapp akıllı telefonlar için bir uygulama. Uygulamaları bilgisayardan kullanmak için BlueStacks programı var, sitemizde indirme bağlantısı ve nasıl kullanacağını anlatan yazımız var.

 12. Whatsapp akıllı telefonlar için bir uygulama. Uygulamaları bilgisayardan kullanmak için BlueStacks programı var, sitemizde indirme bağlantısı ve nasıl kullanacağını anlatan yazımız var.

 13. bilgisayara idirlemiror lannnnnn

 14. Bilgisayara indirildiğini iddia etmedik – bir de düzgün konuşmayı ve yazmayı öğrenseniz mutlu olacağız.

 15. yeter ya bi hesap açtırmadınız

 16. Pınar Hanım Whatsapp akıllı telefonlar için bir uygulamadır. Buradan indirip anlatıldığı şekilde hesabınızı açabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.