YouCam Makeup İndir

Kadınların en çok zorlandığı konulardan bir tanesi nasıl bir makyaj ile güzel gözükeceğini tahmin etmekte zorlanmalarıdır. İşte YouCam Makeup uygulaması ile binlerce farklı makyajı yüzünüzde denemeden uygulamada deneyerek doğru makyajınızı bulabilirsiniz. Üstelik kıyafetinize uygun makyaj seçenekleri içinde ayrıca tekrar tekrar denemenize gerek kalmaz ve yüzünüzü onlarca makyaj malzemesi ile yormadan, mahvetmeden doğru makyajı bulabilirsiniz.

Sponsor Reklam

YouCam Makeup makyaj uygulaması nasıl kullanılır? Uygulamayı aşağıdaki indirme bağlantılarından cihazınıza indirdikten sonra, elbisenizi giyin ve fotoğrafınızı çekip uygulamaya aktarın. Daha sonra ise binlerce makyaj seçeneğini yüzünüze uygulayın. Ruj, rimel, far, ten açma, ten koyulaştırma, kaş stili, kaş alımı gibi onlarca farklı stili yüzünüze uygulayın. Makyajınızı belirlemek için isterseniz arkadaşlarınızdan yardım da alabilirsiniz. Oluşturduğunuz makyaj modellerinin ekran görüntüsünü arkadaşlarınıza gönderip onların fikirlerini alabilirsiniz. Kıyafetinizle uyumlu onlarca farklı makyaj modeli oluşturabilir ve bunlar arasında seçim yapma şansını yakalarsınız. Son olarak birisinde karar verdiğinizde isterseniz kendiniz, isterseniz kuaförünüze makyajınızı yapması için resminizi gösterebilirsiniz. Böylelikle sürpriz yaşamadan günlük makyajınızı da yapabilirsiniz.

Gelin adayları için gelinlik seçtikten sonra yaşanan en büyük sıkıntı makyaj seçimidir. Bu işi çoğu kez kuaföre anlatırken çıldıran gelinler görmek mümkündür. Üstelik hiçbir zamanda anlatılanla yapılan birbirine uymaz. Fakat bu program ile tam olarak makyajınızı nasıl istediğinizi gösterebilirsiniz. Artık kuaför gördüğü makyajı uygularken çok daha rahat olacaktır. Siz de gönül rahatlığıyla bu özel gününüzde makyajınızın tam istediğiniz gibi olduğunu göreceksiniz. Tabi ki sadece düğün gibi özel günlerde değil, iş görüşmesi, aile toplantılar, mezuniyet günü vb. her özel gün için kurtarıcı bir uygulamadır.

Sponsor Reklam

Genç kızlar için makyaj yapmak oldukça zordur. Çünkü kendilerini daha yeni tanıma aşamasında neyin kendilerine yakıştığını, neyin rüküş duracağını tahmin edemezler. Üstüne makyaj malzemelerini kullanmadaki tecrübesizlikleri korkunç sonuçlara yol açabilir. Bu uygulama ile makyaj malzemelerini harcamadan deneme yapabilme imkanı vardır. Ayrıca uygulamada aşağıdaki resimde gözüktüğü gibi yüz boyama seçenekleri de mevcuttur.

Makyaj Programı İndir
Makyaj Programı İndir

Bu güzel düşünülmüş uygulamayı aşağıda bulunan YouCam Makeup İndir butonlarını kullanarak cihazınıza indirin. Siz de yüzünüzü eskitmeden, makyaj malzemelerini tüketmeden en doğru makyajı çok daha kısa sürede çok daha az zahmetle bulun.

YouCam Makeup İndir – Android   YouCam Makeup İndir – iOS

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

4 Yorumlar

  1. Gelmiş geçmiş en faydalı uygulama bizce…

  2. Kibar Hanım – bu bir uygulamadır. Sadece akıllı telefon ve tabletlerde çalışır. Bilgisayara yüklenmez.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.