Youtube Music

Alphabet şirketini birçoğunuz duymamıştır. Aslında her gün kullandığınız arama motoru (Google), izlediğiniz videonun yüklendiği yer (Youtube) ve daha birçok programını, web sitesini kullanıyoruz. İşte dünyanın en büyük 5 şirketinden birisi olan Alphabet yep yeni bir özellik ile kullanıcılarının karşısına çıktı. Youtube Music ile artık müzik dinlemek çok daha eğlenceli, çok daha kolay.

Sponsor Reklam

Bildiğiniz gibi Spotify şuan en çok kullanılan müzik dinleme uygulamalarından birisi, Google bu pazarda yer almak için Youtube Music uygulamasını çıkardı ve tıpkı Spotify gibi çok cüzzi bir üyelik parası ile sınırsız müzik dinleme imkanı sundu. Bu yazıda da işte Youtube Music nedir, nasıl indirilir, nasıl üye olunur sizlere detalı bir şekilde anlatacağım.

Youtube Music Nedir? Tıpkı Spotify gibi isterseniz ücretsiz olarak müzik dinleyebileceğiniz bir uygulamadır. Ücretsiz versiyonunda reklam var iken, ücretli versiyonu ki 2020 yılında bu yazı yazılırken aylık 14 TL gibi çok düşük bir ücreti var. Ki 2020 Ocak ayında bir paket normal sigara 15 TL. Üstelik aile ve öğrenci paketleri de bulunmaktadır. Aile paketinde 5 kişi için ayda sadece 20 TL öderken, öğrenci iseniz aylık 7 TL ödersiniz. Hem de ilk ay ücretsiz ve istediğiniz zaman iptal etme hakkınız var.

Sponsor Reklam

Bildiğiniz gibi mp3 çıktığından bu yana dijital ortamda müzik dinlemek bir şekilde ücretsiz olmuştu. Ama bu durum “korsan” olarak lanse ediliyor ve sanatçıların gelir kaybını tamamen yok etmişti. İşte bu tür platformlar herkesin ödeyebileceği miktarlarda üyelikler sunarak hem sanatçıların gelir elde etmesini hem de “korsan”lığa son vermeye başladı.

Aşağıda YoutubeMusic’e ulaşabileceğiniz ve indirebileceğiniz tüm bağlantılar aşağıda verilmiştir.

Youtube Music ios İndir Youtube Music Android İndir Youtube Music Bilgisayardan ErişimÜs

Bildiğiniz gibi Youtube cep telefonunda kullanılırken arka planda çalışmamaktaydı. Ama youtube music arka planda çalışarak bu gıcık özelliği devre dışı bırakmıştır. Ayrıca isterseniz müzikleri klipleri ile izleyebilir, isterseniz az internet harcasın sadece ses olsun diyerek seçebilirsiniz. Bu güzel uygulama ile ilgili sorularını ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısımlarından benimle paylaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.