Yüz Değiştirici / Face Changer İndir – Oyna

Sizlere eğlenceli uygulamalar ve oyunlar sunmaya devam ediyoruz. İşte yine sizi çok eğlendirecek ve güldürecek bir uygulama Yüz Değiştirici’yi sizlere nasıl kullanacağınızı ve nasıl yükleyeceğinizi, indireceğinizi anlatacağız. Tablet ve akıllı telefonlar için bu uygulama ile güzel vakit geçireceksiniz.

Sponsor Reklam

Yüz Değiştirici nasıl kullanılır, oynanır? Tablet yada akıllı telefonunuzda olan bir fotoğrafı yada anında çekeceğiniz bir fotoğrafı uygulama içinde açtığınızda onlarca farklı komikliği uygulayabilirsiniz. Kulak, burun, göz, gözlük, dudak, küpe, şapka, kravat vb. birçok komik şekli fotoğrafınıza uygulayabilirsiniz. Tamamen sizin yaratıcılığınıza bağlı olarak eğlence ve komiklik artmaktadır.

Uygulamada yaptığınız her fotoğrafı arkadaşlarınızla hemen hemen her ortamda paylaşabilirsiniz. Facebook, Twitter, Whatsapp, Instagram, Google+ ve daha birçok mesajlaşma yada sosyal ağda paylaşabilir, bu ortamlar sayesinde gönderebilirsiniz. İsterseniz ailenizin fotoğrafları, isterseniz arkadaşlarınızın fotoğrafları, isterseniz kendi fotoğrafınızla komik yüzler yapabilirsiniz. Ve bunları onlara göndererek herkesin gülmesini ve eğlenmesini sağlayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Yüz Değiştirici oyununda resimlerin üzerine yazı da ekleyebilirsiniz. Yazının fontu, büyüklüğü, yazı stili vb. birçok ayarını yine uygulama içindeki seçeneklerle değiştirebilirsiniz. Resimlerin üzerine komik yazılar ekleyerek tam bir karikatüre de dönüştürebilirsiniz. Ayrıca uygulama içinde fotoğraf araması yaparak ünlü kişilerden de komik suratlar yapabilirsiniz. Uygulama örnek resimlerinde Amerika Başkanı Barrack Obama’ya oldukça komik bir surat yapıldığını görebilirsiniz.

Yüz Değiştirici İndir
Yüz Değiştirici İndir

Siz de bu eğlenceli uygulamayı indirmek için aşağıda bulunan Yüz Değiştirici İndir butonlarından cihazınıza uygun olanı yükleyin. Yüz Değiştirici oynamak oldukça keyiflidir, siz de bu keyiften faydalanın. Oyunla, uygulamayla ilgili yardım isterseniz aşağıda bulunan yorum kısmını kullanabilirsiniz.

Yüz Değiştirici İndir – Android   Yüz Değiştirici İndir , iOS

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.