Zaytung İndir

Dürüst, Tarafsız, Ahlaksız Haber” sloganıyla 2010 yılından bu yana ziyaretçilerini güldürmeyi başaran web sitesidir. Tamamen Türkçe olan site Amerika’da “The Onion News” isimli web sitesinden etkilenerek yapılmıştır. Türkiye’de en çok ziyaret edilen web sitelerinden birisidir.

Sponsor Reklam

Zaytung nedir, Zaytung ismi nereden gelmektedir? Almanca “zeitung” gazete kelimesinden esinlenerek ismi verilmiştir. Web sitesi var olan haberleri, günce olayları kendi yapısında mizahi bir hale dönüştürmektedir. Yaptığı haberleri gerçek sanan ve inanan birçok insan olmuştur. Zaytung’dan alınarak sosyal medyada hızla yayılan bazı mizahi haberler gündem dahi oluşturmuştur.

Site neredeyse saatlik olarak güncellenmektedir. Fakat her konuyu haber yapacağız, mizaha taşıyacağız diye bir dertleri yoktur. İlk çıktığında sadece “haber” olarak mizah yapan site; son dakika, foto haber, astroloji, zaytung zone, dergi, sinema, video haber, blog, halkın sesi, oyun, spor, anket, kitap, ZTN gibi birçok mizah kategorisi oluşturulmuştur. Son dakikada yorum yapan tipler ve söyledikleri efsanedir. İlginç isimli dergiler uydurup bu dergilerin sadece kapaklarının yayınlandığı Dergi kategorisi de oldukça başarılıdır.

Sponsor Reklam

Mizahtan anlayan herkesin gülmesini sağlayan bu site iktidar yada muhalefet dinlemeden herkese lafını esirgememektedir. Şimdi mobil uygulaması ile her yerden rahatlıkla ulaşabileceğiniz versiyonu ile sizlere ulaşıyor. Aşağıda bulunan Zaytung İndir butonlarından cihazınıza uygun olanı indirerek mizaha ve kahkahaya akıllı telefon ve tabletinizden de ulaşabilirsiniz.

Zaytung İndir – Android Zaytung İndir – iOS

Sizin Zaytung hakkındaki görüşlerinizi bekliyoruz!

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.