1000Kitap Kaydol – Üye Ol

Sosyal ağlar hayatımızın bir parçası olmaya devam ederken, aynı zamanda yeni sosyal ağların çıkması ile hayatımızda daha çok yer kaplamaya başladı. Fakat her sosyal ağ insanlar tarafından beğenilmemektedir. Bunun en büyük nedenlerinden birisi var olanlara çok benzer olmaları, yenilik getirmemeleridir. Bu yazıda size tanıtacağımız 1000Kitap ise en iyi ve faydalı sosyal ağlardan birisidir. Kitaplar üzerine bir sosyal ağ olan 1000Kitap diğer sosyal ağlar gibi tamamen ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Üstelik birçok farklı özelliği ile eğlenceli, öğretici ve daha ötesinde “kitap gibi” bir sosyal ağ olmuştur.

Sponsor Reklam

1000Kitap Nedir? Okumak için zaman ayırmakta sorun yaşayanlar, okuma düzenlerini bir türlü oturtamayanlar, arkadaşlarının neler okuduğunu merak edenler, popüler kitapların neler olduğunu öğrenmek isteyenler, gözden kaçmış eski kitapları yakalamak isteyenler, kitaplarla ilgili yorumlarını, düşüncelerini paylaşmak isteyenler ve kitaplarla ilgili daha fazlasını isteyenlerin buluştuğu bir sosyal ağdır. Tüm site kitaplar üzerine kurulmuştur ve buna göre bir yapı inşa edilmiştir.

Site size birçok imkan sunmaktadır. Bunlardan bir tanesi “Keşfet” kısmıdır. Burada kitap haberleri bulunmaktadır. Haftalık bir kitap dergisine benzeyen bu kısımda; haftanın yazarı, haftanın röportajı, yeni çıkan kitaplar, günün kitabı, en çok okunan kitaplar, en iyi kitaplar, en çok okunan yazarlar, en iyi yazarlar vb. birçok kategoride bilgi alabilirsiniz.

Sponsor Reklam

1000Kitap’ın bir güzel özelliği de “en”ler bölümüdür. Tüm sitede yapılan yorum, alıntı ve iletileri en çok beğenilenler diyerek “dünlük” olarak listelemektedir. Dünün en beğenilenleri dışında, kitaplar, yazarlar, okurlar kategorilerinde de aynı tarzda menüler bulunmaktadır. Bu bir yandan takibi kolaylaştırırken bir yandan da sosyalleşmeyi arttırmaktadır.

Sosyal ağlar içinde en faydalı olanı olduğunu düşündüğümüz 1000Kitap’a biz de kendimiz üye olduk ve okuduğumuz kitapları ekledik. Çok sevdiğimiz kitaplara yorumlarımızı yaptık, o kitaplarla ilgili yorumlara cevap verdik. Sizi de bu güzel web sitesine bekleriz. Aşağıda bulunan 1000Kitap Kaydol butonuna basarak birkaç küçük bilgi girerek kaydınızı tamamlayın.

1000Kitap Kaydol

1000Kitap Üye Ol
1000Kitap Üye Ol

1000Kitap nasıl üye olunur ve nasıl kullanılır konularında hazırladığımız yardım videomuzu aşağıda izleyebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

1 yorum

  1. harun bakır

    lütfen hepdenedim kayd olmadı lütfen olsun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.