Order & Chaos Online İndir

Akıllı telefon ve tabletlerde en çok oynanan ve beğenilen oyunlardan birisi Order & Chaos Online oyunudur. İnanılmaz güzel grafikleri, sesleri ve efektleri ile Google Play’de en yüksek puanı alan oyunlardan bir tanesidir. Gameloft firmasının çıkardığı bu oyun oldukça iyi özellikleri olan bir cihaz istemektedir. Oyunla ilgili bilgi almak için yazımızı dikkatlice okuyun, yardım almak için ise yazının altında bulunan yorum formlarını kullanabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Order & Chaos Online Nasıl Oynanır? Çoklu oyunculu online RPG (rol yapma) oyunudur. Toplam 5 sınıftan birisi seçilerek oyuna giriş yapılır. Karakterinizi oluşturduktan sonra görevleri yapmaya başlarsınız. Oyunda çok sayıda görev vardır, görevleri NPC’ler (oyuna ait karakterler) ile konuşarak alınır. 1500’den fazla görev bulunmaktadır ve oyunun en güçlü özelliklerinden birisidir. Görevleri bitirdikçe deneyim ve bazı eşyalar alısınız. Deneyim ile seviye atlayarak yeni beceriler öğrenebilirsiniz. Oyunda 15.000’den fazla beceri bulunmaktadır. Eşya çeşitliliği de oldukça iyidir. Oyunda 8.000’den fazla karakter eşyası vardır.

MMORPG türünde olan oyunda 5 farklı sınıf bulunmaktadır. Sınıf yapısında İnsanlar ve Elfler dünyayı savunmak için Düzen tarafında, Orclar ve Hortlaklar dünyaya yıkım getirmek için Kaos tarafındadır. Mendeller ise bu savaşta tarafsız kalan sınıftır. Her sınıf için 1 kez karakter açabilirsin yani oyunda en fazla 5 karaktere sahip olabilirsin. Sınıf seçtikten sonra karakterini dişi – erkek ve görünüş olarak seçebilirsin. Seçtiğin karaktere seviye atladıkça binlerce beceri arasından uygun olanı seç ve en iyi ekipmanları bulmaya çalış.

Sponsor Reklam
Order Chaos Online Yardım
Order Chaos Online Yardım

Harudan isimli dünyada geçen bu hikayede arkadaşlarınla birlikte hareket etmen çok önemlidir. Görevleri beraber yapabileceğiniz oyunda birlik kurabilir ve tek çatı altında savaşabilirsiniz. Efsanevi Zindanları geçmek için gruplara ihtiyacınız olacaktır. Bu nedenle arkadaşlarınızın olması onlarla beraber görevleri, zindanları ve savaşları yapmanız sizin için iyi olacaktır. Eğer oyunda arkadaşa ihtiyacınız var ise burada Facebook hesabınızla oyun için arkadaş arayabilirsiniz.

PvP, binek vb. tüm RPG oyunlarında olan etkinlikler, savaşlar bu oyunda da mevcuttur. Mükemmel grafikleri olan oyunun minimum gereksinimlerini özellikle belirtiyoruz; çünkü Order & Chaos Online oldukça sistem gereksinimi duymaktadır. Minumum sistem gereksinimleri: İşlemci – 1 GHz CPU / Bellek – 500 MB RAM / Disk – 1,7 GB boş alan. Birçok tabletin ve akıllı telefonun kaldıramayacağı bir oyun olduğunu belirtelim. Eğer cihazınıza güveniyorsanız bu muhteşem grafiklere sahip oyunu aşağıda bulunan Order & Chaos Online İndir butonu ile yükleyebilirsiniz. Oyuna kayıt olmak için ise yükleme yapıldıktan sonra e-postanız, Google+ hesabınız yada Facebook hesabınızla üye olmaktır.

Order & Chaos Online İndir – Android   Order & Chaos Online İndir – iOS

Order Chaos Online
Order Chaos Online
Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.