CIA Veritabanından Telefon Numaranızı Silin

Birçok kişinin kullandığı CIA uygulamasında cep telefonu numaranızın kayıtlı olup olmadığını sorgulamak ve silmek için aşağıda anlatacağımız adımları yapmanız yeterlidir. Ben CIA uygulamasını kullanmadım telefon numaram kayıtlı değildir diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Rehberinde sizin telefonunuz kayıtlı olan bir arkadaşınız bu uygulamayı yüklediyse telefonunuz CIA veritabanına kaydedilmiştir.

Sponsor Reklam

CIA uygulamasının belki de en kötü yanı sizi rehberine bir lakap, nickname vb. kaydetmiş bir arkadaşınızın CIA uygulaması yüklemiş olmasıdır. Telefonunuz bu veritabanında aratıldığında isim kısmında “Böcüğüm” – “Şapşal Ördek” vb. hiç beklemediğiniz yazılar çıkabilir. Bundan rahatsız olan birçok insan olduğunu düşünerek bu uygulamanın veritabanından telefon numaranızı silebilirsiniz. Numaranız silindikten sonra tekrar eklenemez.

Aşağıda bulunan CIA’den Numaramı Sil butonuna tıkladıktan sonra açılan pencerede ilk önce yukarıda bulunan kısımdan veritabanında numaranız var mı sorgulayabilirsiniz. Aşağıda örnek ekran görüntüsü verilmiştir. Ve aranan numaranın eklenmiş olduğu bilgisi verilmiştir.”1 result for +90505….” en az bir kişinin telefon rehberinde numaranın kayıtlı olduğu ve CIA veritabanına aktarıldığı görülmüştür.

Sponsor Reklam
CIA Numara Sorgulama
CIA Numara Sorgulama

Numaranızı bu veri tabanından silmek için ise aşağıdaki ekran görüntüsünde olduğu gibi formu doldurmanız gerekmektedir. Telefon numaranızı yazarken başına “0” koymadan yazmalısınız. Aşağıda bulunan “I’m not a robot” yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklamalısınız. Son olarak en altta bulunan “Numaramı sil” butonu ile veritabanından numaranızı sonsuza kadar silebilirsiniz.

CIA Numara Silme
CIA Numara Silme

İşlemleri yaparken herhangi bir sorun yaşarsanız yorum forumlarını kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Nox Yakınlaştırma, Uzaklaştırma ve Döndürme

Sevilen android çalıştırıcı Nox ile ilgili yardım yazılarımız ve videolarımız sizler için devam ediyor. Bu …

2 Yorumlar

  1. twttere kaydolmak istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.