RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce farklı şampiyon ile ister mobil cihazlarda, ister bilgisayarda oyunu oynama şansınız vardır. Oyun ile ilgili bilgilere ve indirme bağlantılarına bu yazıda ulaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam

RAID Shadow Legends Nedir, Nasıl Oynanır? 13 farklı grupta yüzlerce savaşçı yer alan oyunda kendi şampiyonlarınızı oluşturup geliştirmeye çalışırsınız. Şampiyonlarınız seviye atladıkça ve kıyafet, yetenek gibi geliştirdikçe çok daha güçlü olmaktadır. Oyun için de PvP (birebir savaş), PvE (hikaye ile oyun düşmanları ile savaş) ve Boss savaşları yer almaktadır.

Oyun içinde 5 farklı mod bulunmaktadır. Hikaye haritası, Zindanlar, Klan Savaşları, Klan Boss mücadelesi ve Arena yer almaktadır. Oyun için de Gem ve Gümüş olmak üzere iki harcama birimi vardır. Gümüş ile ekipmanları güçlendirebilir ve yeni şampiyonları açabilirsiniz. Gem ise gerçek para ile alınabilir ve başta Gem madeni yükseltme gibi her yerde çok işe yarar.

Sponsor Reklam

Oyunda hızlı gelişim için ilk şampiyonunuzu olabildiğince çabuk 60 seviyeye getirmektir. Sıradan şampiyonlarınızı geliştirmek için çok kaynak harcamayın. Asıl amacınız Efsanevi şampiyon çıkartmak ve onu yükseltmek olmalıdır. Çift XP, Enerji doldurma gibi bonusları hemen kullanmayın, yüksek seviyelerde daha çok işinize yarayacaktır. İlk hedefiniz 60 seviye bir şampiyon ile sefer modlarını temizlemek olmalı. Bunun için Can çalma ve hız setleri ilk şampiyon için idealdir. Daha sonra bu işlemi 2 şampiyon için daha yapın. Böylelikle Minatour seviye 13’ü bitirebilirsiniz. Ayrıca Klan Boss ve Zindanlarda daha çok ödül alabilirsiniz. Bir sonraki hedefiniz için 5 tane şampiyon 60 seviye olmalıdır. Artık Arena’da daha yüksek ödüller alabilirsiniz.

RAID Shadow Legends Nasıl Yüklenir? Oyunun bilgisayar için indirme yöneticisi bulunmaktadır. Bunun için aşağıdaki indirme bağlantısına tıkladıktan sonra indirdiğiniz PlariumPlaySetup.exe dosyasını çalıştırın, “Continue” dediğinizde kendisi otomatik olarak yüklemeye başlayacaktır. Oyun yaklaşık 520MB boyutundadır.

RAID: Shadow Legends Bilgisayara İndir

Oyunun aynı zamanda mobil sürümü de bulunmaktadır. Android ve iOS için sürümleri için aşağıdan indirebilirsiniz.

RAID: Shadow Legends Android İndir RAID: Shadow Legends iOS İndir

Oyuna kayıt olmak için ise isterseniz epostanızı, isterseniz Facebook, Google yada Twitch hesabınızı kullanabilirsiniz. Bu güzel ve eğlenceli oyun ile ilgili görüşlerinizi ve sorularınız aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Rogue Company İndir – Kaydol

Kesinlikle son zamanların en iyi ateş etme oyunlarından birisi (shoot ’em up) Rogue Company hakkında …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.