Always Mouse Wheel İndir

Bu yazımızda sizler için yine küçük boyutlu ama oldukça işinize yarayacağını düşündüğümüz bir program seçtik. Programımızın adı Always Mouse Wheel. Bu programla herhangi bir pencere üzerinde çalışmalar yaparken, açık olan diğer pencere üzerinde mouse üzerindeki scroll tekerliğini kullanabilirsiniz. Özellikle iki ekranı kullanarak çalışanlar için oldukça kullanışlı bir program olan Always Mouse Wheel programı ücretsiz indirmek için, yazımızın sonundaki Always Mouse Wheel İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

Bilgisayarı kullanıp pencereler arasında çalışmalar yaparken, diğer pencereler üzerinde tıklama yapmadan sayfayı kaydıramıyorsunuz. İşte Always Mouse Wheel programını indirip sadece bir kere çalıştır dediğinizde artık fare imlecinin üzerinde bulunan penceredeki sayfayı kaydırabilirsiniz. Windows işletim sisteminde bulunan sorunlardan biri olan sayfa kaydırma işlemini bu küçük boyutlu programla rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

AlwaysMouseWheel

Sponsor Reklam

Always Mouse Wheel programı kurarak aynı zamanda pencereler arasındaki geçişleri de daha kolay yapabilirsiniz. Tek bir hamlenizle pasif pencereyi aktif pencere yapabildiğiniz program Nenad Hrg tarafından hazırlanıp, yayınlanmış. Program Windos işletim sistemi bulunan ve Windows 8, Windows 7, Windows Vista ve Windows XP sürümlerinde çalışmaktadır.

Bu uygulamayı kurduktan sonra özellikle monitörler arasında geçiş yaparak çalışanların vazgeçilmez programlarından biri olacağınızı inandığımız Always Mouse Wheel programını deneyebilirsiniz. Oldukça kullanışlı ve sizlere kolaylık sağlayan, sadece indirdikten sonra çalıştıra tıklamanız yeterli olduğu, kurulum gerektirmeyen  Always Mouse Wheel programını ücretsiz olarak indirmek için aşağıdaki Always Mouse Wheel İndir butonuna tıklamanız yeterlidir.

  Always Mouse Wheel İNDİR

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Gameloop İndir – Oyna

Dünyanın en büyük oyun şirketlerinden birisi olan Tencent firması daha önceden Pubg için çıkardığı Tencent …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.