Vector Kaydol – Vector Oyna

Sıradışı ve ilginç bir oyun oynamak istiyorsanız Vector oyununu mutlaka denemelisiniz. Facebook, Android tabanlı akıllı telefonlarınız ve tablet bilgisayarınızla ve iPhone-iPad ile oynayabileceğiniz Vector oyununu ücretsiz oynayabilirsiniz. Esir gibi çalıştırılan bir merkezden kaçışla başlayan oyun dikkat çeken grafik ve animasyonlar bulunuyor. Hız ve çevikliğin çok önemli olduğu oyuna ücretsiz kayıt olup oynamak için yazımızın sonundaki Vector (Android) İndir, Vector (iPhone-iPad) İndir ya da Vector (Facebook üzerinden) Oyna butonlarından birine tıklayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Özellikle Facebook oyunları arasında oldukça popüler olan Vector oyununda, amacınız bireysel özgürlüğünüzün kaybolduğu bir ortamdan kaçarak, bağımsız bir dünyaya adım atmak için çabalıyorsunuz. Giriştiğiniz bu yolda çok hızlı olmasınız. Büyük biraderin peşinizde olduğu ortamda hızlı hareket ederek koşmalı, sıçramalı, kaymalı vb. çevik hareketlerde bulunmasınız.

Vector oyununda karşınıza çıkan engelleri aştıkça karşınıza giderek zorlaşan parkurlar çıkacak. Oyunda ilerledikçe giderek zorlaşan engelleri aşmak için ek özelliklerinizi kullanmanız gerekiyor. Tabi bunun yanında oyundaki kontrol kabiliyetinizde ön plana çıkmalı. Yani el ve göz koordinasyonlarınız başarılı olmak için çok önemli.

Sponsor Reklam

Oyunda sürekli koşan bir karakterlerle beraber kaçmaya çalışıyorsunuz. Tabi bu karakterin sürekli koşmasının nedeni arkasından peşi sıra gelen bir ninjanın olması. Oyundaki kontrol mekanizması da oldukça basit ve akıcı hazırlanmış. Klavyenizden yön tuşlarıyla rahatlıkla ve gerçekçi olarak karakterinizin kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Vector oyununda ayrıca oldukça başarılı bir fizik motoru kullanılmış. Gelişmiş grafik ve animasyonlarla birlikte hiç sıkılmadan oynayabileceğiniz oyunda heyecan hiç bitmeyecek şekilde hazırlanmış. Oyun basit gibi gözükse de içinde farklı hikayeler barındırıyor. Siz de bu heyecan ve aksiyon dolu Vector oyununu oynamak için kullandığınız cihazınıza göre seçebileceğiniz; Vector (Android) İndir, Vector (iPhone-iPad) İndir ya da Vector (Facebook üzerinden) Oyna butonlarından birini tıklamanız yeterlidir.

  Vector (Android) İNDİR

Vector (iPhone-iPad) İNDİR

Vector  OYNA

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.