Cheat Engine İndir

Oyun sevenlerin özellikle facebook oyunlarında kullandığı bu program ile birçok sıkıcı işlemden kurtulabilirsiniz. Büyük küçük herkesin kullandığı bu program aslında oldukça gelişmiştir ve ince ayrıntıları ile kullanılmaya kalkındığında aslında profesyonel bilgi istemektedir.

Sponsor Reklam

Cheat Engine birçok oyun firması tarafından en çok nefret edilen program listesine alınsa da oyuncular aynı şekilde düşünmemektedir. Özellikle facebook oyunlarında bulunan arkadaş ekle, arkadaşında bunu iste, şunu al gibi can sıkıcı işlemleri de oldukça kolay bir hale getirebilmektedir. Üstelik bilgisayar ile aranız çok iyi olmasa bile oyunların hilelerini size video ile anlatan birçok web sitesi vardır.

Cheat kelimesinin Türkçesi “hile” demektir, Engine ise “motor – makine” anlamlarına gelmektedir. Yani bu programı indirdiğinizde bir hile makineniz olmaktadır. Programın çalışma mantığı da aslında çok karmaşık değil. Flash uygulamaları aslında bilgisayara birçok dosya indirir ve o şekilde çalışır. Bu program ile o dosyaya erişip üzerinde değişiklik yapabiliyorsunuz. Özellikle yeni çıkan oyunların açığı çok olduğu için kolay bir şekilde oyunda hesabınızı geliştirip, sıkıcı kısımları atlaya biliyorsunuz.

En çok kullanılan hile yöntemlerinden birisi “hızlandırma” işlemidir. Oyunu o kadar hızlı hale getirebilirsiniz ki bir gün sürecek bir işi birkaç dakika içinde bitebilirsiniz. Programla ilgili daha birçok şey anlatılabilir ama kendinizin kullanarak öğrenmesi daha doğru olacaktır. Siz yine de aklınıza takılan soruları bizlere sormaktan çekinmeyin. İyi hileler.

Sponsor Reklam

Cheat-Engine-indir-1

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Rar ve Zip Kırma Programı İndir

Başa bela olan olaylardan birisi indirdiğiniz bir rar, zip, ace dosyasının şifreli olmasıdır. İndirdiğiniz sitede …

4 Yorumlar

  1. avast ta indirdi bunu kurarken avast indirmeden nasıl indirebilirim sizin videonuzu izleyip avstı kaldırdım sonra cheat engineyide kaldırdım lütfen yardımcı olun

  2. Cheat engine yi telefona indirdim ama bu dosyayi acabilecek uygulamaniz bulunmamaktadir diyor bunun icin ne yapmaliyim
    Ccs oyunu icin kullanacam yardim lutfen

    • Bu tür uygulamalar “root” ister, yani orijinal android işletim sistemine kuramazsın. Root’da önermem. Bunun yerine PC’de Nox vb. android çalıştırıcılar ile hile deneyebilirsin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.