CIA Çağrı Tanımlama Engelleme İndir

Akıllı telefon uygulamalarından belki de en çok işe yarayanı CIA Çağrı Tanımlama/Engelleme uygulamasıdır. Bu uygulamada bilmediğiniz bir numaranın kime ait olduğunu hemen öğrenme şansınız vardır. Üstelik hiçbir ücret ödemeden tamamen ücretsiz olarak bu hizmeti alabilirsiniz. Tabi uygulamanın tek özelliği bu değildir. Çağrı engelleme, adres defteri yedekleme, adres defteri güncelleme gibi birçok özellik de uygulamada mevcuttur.

Sponsor Reklam

CIA uygulamasının çalışma mantığı aslında oldukça basittir. Uygulamayı yükleyen kişiler eğer izin verirse kişi listesi otomatik olarak CIA arşivine yüklenir. Uygulamanın aynı zamanda kurumsal telefon numaralarının çoğunun arşivde hali hazırda olduğunu belirtelim. Böylelikle sizi arayan bir numaranın arşivde hangi isimlerle kayıt edildiğini arayarak görebilirsiniz. Böylelikle numaranın hangi kişiye, kuruma yada şirkete kayıtlı olduğunu bulabilirsiniz. Uygulamada kişi listenizi vermek zorunda olmadığınız hatırlatalım. Uygulamanın en zevkli kısmı ise telefon numaranızı arattığınızda hangi isimlerle başkalarının telefonunda kayıtlı olduğunuzu görme zevkidir. Size ne gibi takma adlar, lakaplar verilmiş görebilirsiniz.

CIA Uygulama Nasıl Kullanılır? Uygulamanın diğer özelliklerinden birisi ise adres defteri yani kişi listesini yedeklemektir. Bu özellik sayesinde telefonunuz çalınsa yada kaybolsa dahi uygulama sayesinde telefon rehberiniz korunmuş olur. Çağrı engelleme özelliği ile ise bir numaranın sizi aramasını engelleyebilirsiniz. Numara arama özelliği ile ise bir numaraya ait tüm bilgileri görebilirsiniz. Mesela bir şirkete ait ise numara şirkete ait tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam
CIA Telefon Rehberi Yedekleme
CIA Telefon Rehberi Yedekleme

CIA uygulaması temel olarak 118 bilinmeyen numaralar gibi hizmet etse de aslında çok daha fazlasıdır. Üstelik 118’li numaralar yüksek ücret ödemek yerine, anında ve tamamen ücretsiz olarak numara sorgulama şansınız vardır. Tabi tıpkı 118 gibi her numarayı bilmesi ise mümkün değildir. Bu faydalı uygulamayı aşağıda bulunan CIA İndir butonlarından edinebilirsiniz.

CIA İndir – Android   CIA İndir – iOS

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Exxen Kaydol

Exxen İndir – Kaydol

2000 yılında bundan 20 sene sonra televizyonlar akıllı cihazlara dönüşecek ve televizyonu bir kanalı açıp …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.