VarWars İndir – Kaydol

Online oyunlar arasında son zamanlarda en popülerden birisi Clash of Clans, Throne Rush vb. oyunlardır. Bu tür oyunlarda kendinize ait kaleniz ve askerleriniz bulunmaktadır ve diğer oyunculara saldırarak puan, onur, derece, kaynak vb. kazanılır. İşte bu tip oyunlardan bir tanesi de VarWars oyunudur. Rus yapımı olan oyun facebook üzerinden oynanmakta ve onbinlerce oyuncusu bulunmaktadır.

Sponsor Reklam

VarWars Nasıl Oynanır? Oyunda bir kale, odun ve altın kaynakları ile başlarsanız. Oyun size kendini tanıtan bazı görevler ile başlamaktadır. Burada inşaat nasıl yapılır, saldırı nasıl yapılır, tekli ilerleme görevleri nasıl yapılır vb. görevler ile öğretme mevcuttur. Oyunda amaç tekli görevler ile ilerlerken aynı zamanda binaları geliştirmektir. Savunma ve saldırı binaları yaparak diğer oyuncuların size saldırma isteklerini azaltacak bir savunma yapmalı, saldırırlarsa ise savaşçılarınız ile öcünüzü almalısınız.

VarWars saldırı taktikleri: Oyunda ilk hedefiniz kalenizi olabildiğince hızlı yükseltip, daha sonra Barracks (yakın dövüş asker üretimi) ve Firing range (menzil asker üretimi) binalarını geliştirmektir. Seviye 5’e getirdiğinizde en iyi askerleri üretebilirsiniz, bunun için ise kalenizi 6. seviyeye getirmeniz yeterlidir. Askerlerin seviyesi arttıkça fiyatlarının arttığını unutmayın. Bu nedenle saldırırken kazanç – zarar hesabı yapmanız önemlidir. Saldırırken kupa kazanırsınız, tabi saldırınız başarılı olursa. Saldırdığınız kişilerin kalesini yıkarsanız kesinlikle puan alırsınız, eğer %100 binalarını yok ederseniz tam puan alırsınız. Kaynak yağmalamak için ise bol kaynaklı kişiler genellikle savunması güçlü olanlardır. Bu nedenle bol kaynak yağmalarken az puan kaybedeceğiniz güçlü kişileri bulmanız en iyisidir. 1 puan kaybederek 100k altın ve odun yağmalayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

VarWars savunma taktikleri: Oyunda kendi seviyenize karşı savunmak oldukça kolaydır. Kalenin etrafına tüm savunma ünitelerini dikerseniz kolay kolay puan kaybetmezsiniz. Fakat yüksek seviyeler sizi %100 yok edebilir. Bu nedenle karşı tarafın kardan çok zarar etmesini sağlayacak bir savunma yapmanız önemlidir. Sürekli savunma kulelerinizi güçlendirmeyi ihmal etmeyin. En iyi savunma kulesi “Bombardment”dir. Bu kulenin mevzisi oldukça geniş, verdiği hasar yüksektir. Aynı zamanda alan hasarı verdiği için aynı alanda olan tüm savaşçıları öldürebilir.

VarWars Yardım: Oyun Rus yapımı olduğu için bazen otomatik olarak Rusça açılabilmektedir. Şuan oyunun Türkçesi olmadığı için İngilizce yada başka bir dilde oynamak isteyenler olabilir. Dil değiştirmek için sol alt köşede bulunan “çark işaretine” tıklayarak ayarları açtığınızda en üstte bulunan bayrak simgesine tıklamalı ve istediğiniz dile ait bayrağı seçmeniz yeterlidir. Oyunda yukarıda verilen taktiklerin dışında büyük miktarda kristal kazanmak için Chest (hazine sandığı açmalısınız). 12 saatte bir açabileceğiniz bu sandığı ayrıca arkadaşlarınız eğer açmadıysa onların sandıklarını “çalarak” açabilirsiniz. “Bad dog” 150 kristale alarak sandığınızın çalınmasını engelleyebilirsiniz. Oyunda kolay bir şekilde kupa ve kaynak kazanmak için sürekli rakip bul dediğinizde karşınıza oyuna ait hesaplar çıkacaktır. Çok az askerle büyük miktarda altın, odun ve kupa kazanabilirsiniz.

Oyunu indirmek tablet ve akıllı telefondan oynamak için aşağıda bulunan VarWars İndir butonlarından uygun olana tıklayın. Oyunu bilgisayardan facebook hesabınızla oynamak için ise VarWars Kaydol butonuna tıklamanız yeterlidir.

VarWars İndir – Android   VarWars İndir – iOS   VarWars Kaydol

Oyunla ilgili yardım almak için bize sorularınızı aşağıda bulunan yorum kısımlarından iletebilirsiniz. Ayrıca oyun arkadaşınıza ihtiyacınız olursa facebook hesabınızla “ekle beni” yazarak oyun arkadaşları edinebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.